Neler Yeni

Yardım Peerless assasin ikinci el geldi !

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Bayram
Şimdi bu ilk adligim ürün bence de bu ikinci eldi ikincisi geldi onda o boruların yani gene öyle fakat başka sorun yoktu umarım değildir ya
Valla aynı soğutucu bende de var geldiğin de kız gibi :D en ufak çizik toz bir şey yoktu ya zaten çok önemli bir durum değil kule soğutucu önemli olan fanları

sedre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Emir
Boruların oraya macun girmesi için macun sürülmesi lazım diğer türlü nasıl bulaşıcak blokta ezilme var dedin o da fanı taktıkları için olur bence sıfır bi ürün olsa sana böyle düşündürtmezdi diye düşünüyorum sıfır üründe macun niye olsun mantıken
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya da bir diğer seçenek alan kişi jelatinle taktı jelatini sildi geri yolladı her şey olabilir türlü türlü insan var sıfır olsa macun kalmaz diye düşünüyorum (Kutunun içinde ki macun patlamadığı sürece)
Evet bende o yüzden bu kadar inceledim ama ikinvisini taktım kullanıyorum fan renkleri bı tık koyu geldi diğer fanlarima göre

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Bayram
Evet bende o yüzden bu kadar inceledim ama ikinvisini taktım kullanıyorum fan renkleri bı tık koyu geldi diğer fanlarima göre
Normal fan rengi dediğin gibi biraz farklı yanıyor bende de aynı şekil aynı renk yapıyorum kulenin fanlarının rengi tutmuyor

sedre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Emir
Normal fan rengi dediğin gibi biraz farklı yanıyor bende de aynı şekil aynı renk yapıyorum kulenin fanlarının rengi tutmuyor
Evet hocam belki ikinci eldir ama umarım değildir çünkü değişime yolladım gene ikinci el geldiyse qp nin kansizligi bu şikayet vara yazsam mi

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Bayram
Evet hocam belki ikinci eldir ama umarım değildir çünkü değişime yolladım gene ikinci el geldiyse qp nin kansizligi bu şikayet vara yazsam mi
Hocam çok bir şey yoksa bence gerek yok qp sağlam firma aslın da böyle bir şey denk gelmedim hiç ürün sorunsuz çalışıyorsa hiç problem etmeye değmez blokta yamulma vs yoksa kullan gitsin

sedre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Emir
Hocam çok bir şey yoksa bence gerek yok qp sağlam firma aslın da böyle bir şey denk gelmedim hiç ürün sorunsuz çalışıyorsa hiç problem etmeye değmez blokta yamulma vs yoksa kullan gitsin
Öyle hocam kozmetik soundur belki ya umarım jsndjd

Top Bottom