Neler Yeni

Çözüldü✓ Performax PSU'lar hakkındaki yorumlarınız nedir?

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,580
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Gerçekten bu aralar çok merak ettiğim bir konu.Herkes performax kasa ve psu atıyor.Hakkında fazla bilgi bulamadım.Sizce güvenilir mi,alınır mı? Ayrıca sizin de fikrinizi merak ediyorum @Abdullah Hacıgül .

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
Hakkında bilgi ben de çok bulamadım. Gaming gen de görmüştüm birkaç kez fakat ne kadar kaliteli olduğunu bilmediğim için sorulduğu zaman kalıyorum direk. Kötü de demek istemiyorum bilgim olmadığı için.

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,580
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hakkında bilgi ben de çok bulamadım. Gaming gen de görmüştüm birkaç kez fakat ne kadar kaliteli olduğunu bilmediğim için sorulduğu zaman kalıyorum direk. Kötü de demek istemiyorum bilgim olmadığı için.
Aynı şekil ben de öyle.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Hakkında pek bilgi yok. Gaming Gen.Tr'de birkaç sistemde gördüm. Fakat ne kadar kaliteli ne kadar kalitesiz orası tartışılır. Şimdi bam diye kötü damgası vurmak da olmaz.

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,580
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@Abdullah Hacıgül incelemesi gelir mi? Cidden çok merak ediyorum kaliteli olup olmadığını.
Gerçekten be nde merak ediyorum.
Hakkında pek bilgi yok. Gaming Gen.Tr'de birkaç sistemde gördüm. Fakat ne kadar kaliteli ne kadar kalitesiz orası tartışılır. Şimdi bam diye kötü damgası vurmak da olmaz.
Benim tahminim şu yönde.Bence sistemlerin fiyatlarının uygun olmasının sebebi psu ve kasalardan kısılması olabilir. Çokta kaliteli değiller bence.

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,597
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Bence başka bir Powerboost misali bir marka ama bilmiyorum

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Gerçekten bu aralar çok merak ettiğim bir konu.Herkes performax kasa ve psu atıyor.Hakkında fazla bilgi bulamadım.Sizce güvenilir mi,alınır mı? Ayrıca sizin de fikrinizi merak ediyorum @Abdullah Hacıgül .
Markanın ürün hakkında özellikle PSU'ları hakkında global test raporunu herkese açık şekilde yayınlamadığı sürece almanızın doğru olmadığını düşünüyorum.

oguzzilla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Oğuz
Markanın ürün hakkında özellikle PSU'ları hakkında global test raporunu herkese açık şekilde yayınlamadığı sürece almanızın doğru olmadığını düşünüyorum.
performax'ın psu ürettiğini düşünmüyorum. sadece gaming.gen.tr performax kasalara başka psu ekleyerek satıyor, gaming.gen.tr harici sitelerde psu olmadan satılıyor aynı kasalar.

Top Bottom