Neler Yeni

🔥İndirim Phanteks dikey ekran kartı tutucu kiti 999₺

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,246
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Eğer anakartınız ve ekran kartınız PCIe 4 ise BIOS üzerinden taktığınız yuvayı 3.0 hızına getirmeniz gerekiyor yoksa görüntü alamazsınız. Haliyle her BIOS update yaptığınızda bu aparatı söküp baştan takmanız lazım ona göre :)

omuraycil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Ömür AYCIL
banada sadece 4.0 kablosu lazım

c0ndy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hakan Kondi
Mümkün değil bence o kadar kayıp olması

yanlış anlaman guzum her şeyi güzelce ayarlamışsın da o işlemci soğutucunun bence hiç olur yani yok yani çok gürültü yapar bence

Gürültü yapmıyor soğutmasındanda memnunum ama 240 sıvı soğutma indirim bekliyorum takviye yapacağım, hazır sistemde geldi kaldı öyle sıradaki o 😀

KYTECHNGAMING

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Kemal Yerebakan
İlgilendiği Kategoriler
Modem-Router
Geçen hafta bu fiyattı. Dipte köşede kalmış gibi arayıpta bulabiliyorsunuz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Phanteks P600 kasama uyar herhalde, yorumlarda bir kişi 7-8 derece düşürdü sıcaklığı demiş , bu kadar etki ediyor mu ?
Aslında cama yakinlasan fan dizaynı 3 5 derece daha arttırabilir.

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
956
İsim
mehmet ali oğuz
Eğer anakartınız ve ekran kartınız PCIe 4 ise BIOS üzerinden taktığınız yuvayı 3.0 hızına getirmeniz gerekiyor yoksa görüntü alamazsınız. Haliyle her BIOS update yaptığınızda bu aparatı söküp baştan takmanız lazım ona göre :)
Bende mesela pcle 4.0 kablo var ekran kartıda anakartta pcle 4.0 ama donmalar yapıyor pcle 3.0 a geri çekince sorunsuz calışıyor. Riser kablosuz zaten sorun yok. ( ürün deepcool morpheus içeriğinden çıkan riser kablo. ) Bir türlü çözemedim kablomu bozuk anakart mı bios mu :) varmı tecrübeniz.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,246
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Bende mesela pcle 4.0 kablo var ekran kartıda anakartta pcle 4.0 ama donmalar yapıyor pcle 3.0 a geri çekince sorunsuz calışıyor. Riser kablosuz zaten sorun yok. ( ürün deepcool morpheus içeriğinden çıkan riser kablo. ) Bir türlü çözemedim kablomu bozuk anakart mı bios mu :) varmı tecrübeniz.
Kablodandır gibi geliyor bana.

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
956
İsim
mehmet ali oğuz

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,246
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Ucuz bir şey değil ki alıp deneyeyim arena da kasayı komple istiyor ürünün stokları yok korkuyorum yollamaya :)
Kasayla birlikte geldiyse öyle maalesef. Kasayla dahili gelen PSU'larda da aynı durum olabiliyor komple istiyorlar :D

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
956
İsim
mehmet ali oğuz
Kasayla birlikte geldiyse öyle maalesef. Kasayla dahili gelen PSU'larda da aynı durum olabiliyor komple istiyorlar :D
Anladım hocam stoklar açılırsa bi göndereyim bakayım duruma. Arena pek güven vermedi zaten ilk kasa içeriğindne cıkmıyor kablo dedi felan korkuttu beni.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,246
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Anladım hocam stoklar açılırsa bi göndereyim bakayım duruma. Arena pek güven vermedi zaten ilk kasa içeriğindne cıkmıyor kablo dedi felan korkuttu beni.
Arena en büyüklerdendir :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Muhammet Ali Aydın
Alıntıyı görüntüle

Ben geçen baya araştırdım, bu işin şuan en vakkosu cooler master kit, benim sistemim yeni olduğun v3 kit yani 4.0 olanı tercih ettim, hem riser kablosu kaliteli hemde her kasaya uyar diye düşünüyorum ama dikkat edin benim kartım milimetrik sığdı
Keşke bu dediğiniz kitin siyahı ile beyazı arasında 1k fark olmasaydı. Kendim beyaza boyasam ne olur acaba

c0ndy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hakan Kondi
Keşke bu dediğiniz kitin siyahı ile beyazı arasında 1k fark olmasaydı. Kendim beyaza boyasam ne olur acaba

riser kablo ayrı zaten montajlamadan önce boyayabilirsin bir problem olmaz

Top Bottom