Neler Yeni

Phantom power olmadan BM 800 alınır mı?

mcelik78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Muhammed Ümit Çelik
Selam arkadaşlar BM 800 mikrofon almayı düşünüyorum fakat bir türlü karar veremedim youtube de incelemerini izlediğimde phantom powerlı ve powersız aşırı bi fark olmadığını göruyorum. Şuan phantom power alamam o yüzden eğer alırsam phantom power olmadan kullanacağım. Tavsiye eder misiniz? Başka tavsiye ettiğiniz mikrofon var mıdır? Tavsiye edebileceğiniz USB mikrofon olursa da çok güzel olur. Alırsam da bunu alıcam bu arada https://www.google.com/aclk?sa=l&ai..._ZbYlU3tAIQ0zSwWzp4gaxZpksduHX9hoCzRAQAvD_BwE

Ryuga Kishatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Ryuga Kishatu
hocam ben şahsen bu fiyattaki hiç bir mikrofona güvenmiyorum kulaklık ve mikrofon bütçenizi birleştirip iyi bir kulaklık alsanız bundan daha iyi performans verir bence

mcelik78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Muhammed Ümit Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam ben şahsen bu fiyattaki hiç bir mikrofona güvenmiyorum kulaklık ve mikrofon bütçenizi birleştirip iyi bir kulaklık alsanız bundan daha iyi performans verir bence
Podcast ve dublaj kayıtları için alacağım hocam. Bütçe bunu kaldırıyor. Behringer C1 alacağım sanırım birkaç ay daha bekleyip.

Ryuga Kishatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Ryuga Kishatu
Podcast ve dublaj kayıtları için alacağım hocam. Bütçe bunu kaldırıyor. Behringer C1 alacağım sanırım birkaç ay daha bekleyip.
en iyisini yapmış olursunuz hocam bence

Top Bottom