Neler Yeni

Philips akım korumalı priz alınır mı?

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Bütçe
275
Merhabalar düşündüğüm model aşağıda belirtilmiştir.

Sizce alınır mı? 300₺ altına daha iyisi mevcut ise öneri de bulunursanız sevinirim.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Bi' Alman markası vardı ona da bakabilirsiniz.

YinYang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
-

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Marka olarak öncelik hangisidir diye sorsam ne cevap verirsin üstad
Net bir şey söylemem mümkün değil ancak Viko, Tunçmatik de iyi markalardan.. Daha iyi bilen birinin önerisini dikkate alın hocam. Sizi yanlış yönlendirmek istemiyorum. :)

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Net bir şey söylemem mümkün değil ancak Viko, Tunçmatik de iyi markalardan.. Daha iyi bilen birinin önerisini dikkate alın hocam. Sizi yanlış yönlendirmek istemiyorum. :)
Üstad o zaman desene işim o pıtı piti akım korumalı sepetine kaldı :))

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
nk
S-Link Swapp kullanıyorum 3 senedir çok memnunum

Ekler

• 61SHi8pvIGL._AC_SL1000_.jpg
    61SHi8pvIGL._AC_SL1000_.jpg
    51.7 KB · Hit: 27

sa9a

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Hasan Demir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon ve Uygulama Yazılımı

nifak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Eren
Philips i alabilirsin kullanıyorum ben de ama farklı bir model bendeki.

TİTAN.

80+ Platinum
Merhabalar düşündüğüm model aşağıda belirtilmiştir.

Sizce alınır mı? 300₺ altına daha iyisi mevcut ise öneri de bulunursanız sevinirim.
Sonuç ne kanka ne alınıyor şimdi bende alıcamda

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Philips i alabilirsin kullanıyorum ben de ama farklı bir model bendeki.
Hepsi alınır gibi duruyor da netice de pek fark yok gibi en azından USB girişi var o yönden bir tık çekiyor diğer markalarda da var lakin öyle olunca fiyat çıkıyor Philips alacağım gibi duruyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Philips alacağım gibi çünkü 2 USB girişi var bir de Philips dersin APc aslında daha iyi fiyatı o zaman aşıyor USB olsun 6 girişli olsun dersen kalite olsun ona göre fiyat bütçen var ise APc bak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son düzenleme:
Top Bottom