Neler Yeni

Photoshop programı önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berat Benlidayı
Arkadaşlar fotoğraf montajlamak için ücretsiz Photoshop programı önerebilir misiniz? Ve yeni başladım karışık bir program olmazsa sevinirim.

imribiy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Hardware, operating systems, overclocking, mountaineering, simracing, motorsports
Steam
imribiy
Twitter
imribiy
Discord
dsc.gg/xos, imribiy#0001
Photoshopun yerini layığıyla tutabilen bir alternatifi yok ne yazık ki. Ben arada sırada browser üstünden photopea kullanıyorum ama onun da özellikleri kısıtlı kalıyor

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,240
İsim
Olcay akbulut
Arkadaşlar fotoğraf montajlamak için ücretsiz Photoshop programı önerebilir misiniz? Ve yeni başladım karışık bir program olmazsa sevinirim.
fotoğraf montajlamadan kastınız foto manipülasyon mu

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,240
İsim
Olcay akbulut
Hocam Youtube da video için kapak fotoğrafı yapıcam da , daha doğrusu işte fotoğrafa bir iki bişey ekliyecem
hocam o zman adobe da deneme sürümü var oradan indirin işiniz görülsün 7 günlük bi deneme süresi ancak 2 haftaya kadar çıkıyor ödeme beklerken vs

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berat Benlidayı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam o zman adobe da deneme sürümü var oradan indirin işiniz görülsün 7 günlük bi deneme süresi ancak 2 haftaya kadar çıkıyor ödeme beklerken vs
Ne kadar peki hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bir de ödeme sistemi aylık üyelik şeklinde mi yoksa direk sahip mi oluyoruz

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,240
İsim
Olcay akbulut
Ne kadar peki hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bir de ödeme sistemi aylık üyelik şeklinde mi yoksa direk sahip mi oluyoruz
hocam 7 günlük deneme süresi bedava ondan sonra ayda 180 TL ödemesi var öğrenciysen 106 TL'ye kadar düşüyür ki öğrenci olmasan bile öğrenci planı kullanabiliyorsun ben öğrenci değilim ancak yine 106 TL ödüyorum bi sorun olmadı

Top Bottom