Neler Yeni

🔥 Piyasa kan ağlıyor ! - Dolar 17.20 ₺ , Euro 18.46 ₺ , Altın 1024 ₺ !

Donanımarşivi12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Enes Kıcıkoğlu
Merak etmeyin. Her yükselişin bir de düşüşü olur. O zaman birileri kâr ile satar ve başkaları zarar ile alır. Zarar edenlerden olmamaya bakın. Aslında değer el değiştiriyor. Türkiye'de Amerika'dan daha fazla Dolar olduğundan eminim.
hocam türkiyede yükselen birşeyin geri eski fiyatına döndüğünü daha ben görmedim

Pyrxciter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
A S
Devletimiz derslerimize çalışalım ve bilgisayar süremizi azaltalım diye doları arttırıp parçaların alımını zorlaştırıyor. Siz ne anlarsınız ki? 😏

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,072
İsim
Burak Karadağ
bu piyasada para dışında her şeye yatırım kazandırır kral övünmeye gerek yok :D
Poşete de yatırım yapabilirsiniz. 1000 TL ye adet başı 0,25 kuruştan toplam 4000 adet poşet satın alsan ve 0,50 kuruş zam geleceği zaman direk 2.000 TL .d her şey yatırım aracıdır böyle bir ülkede.

Tatarcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Alişan
Durumlar kötü ama alışın artık. Elden bir şey de gelmiyor. Öyle mal mal izliyoruz. Sizde bu kötü gidişatın bilincinde olup uzun vadeli ekonomik hedefler kurmayın. Maalesef hayal olarak kalıyor.
Neden alışmaya devam ediyorsun ?
Beğenmediğiniz Yunanistan'ın bile İstanbul kadar nüfusu olmayan bir ülke olmasına rağmen akar yakıta 2 euro zam geldiği zaman halk sokağa dökülüp protesto edildiği zaman çözüm yolu bulunuyor
Sarı yelekleri hatırlayalım bir müddet uğraştılar amaçlarına kavuştular

Demek istediğim sizin ki alışmak değil tayyip korkusu Allah korkusunun önüne geçti.
Diyeceksin sen ne yaptın dolar ilk yükseldiğin de her şeyi yaptık korkmadık korkmayacağız seçimde düşüreceğiz

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Neden alışmaya devam ediyorsun ?
Beğenmediğiniz Yunanistan'ın bile İstanbul kadar nüfusu olmayan bir ülke olmasına rağmen akar yakıta 2 euro zam geldiği zaman halk sokağa dökülüp protesto edildiği zaman çözüm yolu bulunuyor
Sarı yelekleri hatırlayalım bir müddet uğraştılar amaçlarına kavuştular

Demek istediğim sizin ki alışmak değil tayyip korkusu Allah korkusunun önüne geçti.
Diyeceksin sen ne yaptın dolar ilk yükseldiğin de her şeyi yaptık korkmadık korkmayacağız seçimde düşüreceğiz
Yaşın küçük sanırım. Benden sana bir tavsiye olsun. Öncelikle karşındaki insanı tanı ve daha sonra onun hakkında yorum yap. Bu ülkede tam kapanma ilan edildi. Günlerce insanlar evden çıkmazken bizler zor şartlarda Covid YB görevi yaptık. Yıllardır kanuni olarak tüm hakkımızı arıyoruz. Herhangi bir sonuç var mı? Belki kendi gözünün önünü görmüyorsundur ben senin yerine cevaplayayım: Herhangi bir sonuç yok. Sen başka ülkede olan sarı yeleklileri bırakıp kendi ülkende beyaz yeleklilerin her gün meydanlarda, hastane önlerinde yaptıkları çağrılara rağmen alamadıkları sonuçlara kulak ver. O yüzden gelip o korkuları çoktan aşmış birilerine ok trollüğü yapma.

Tatarcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Alişan
Yaşın küçük sanırım. Benden sana bir tavsiye olsun. Öncelikle karşındaki insanı tanı ve daha sonra onun hakkında yorum yap. Bu ülkede tam kapanma ilan edildi. Günlerce insanlar evden çıkmazken bizler zor şartlarda Covid YB görevi yaptık. Yıllardır kanuni olarak tüm hakkımızı arıyoruz. Herhangi bir sonuç var mı? Belki kendi gözünün önünü görmüyorsundur ben senin yerine cevaplayayım: Herhangi bir sonuç yok. Sen başka ülkede olan sarı yeleklileri bırakıp kendi ülkende beyaz yeleklilerin her gün meydanlarda, hastane önlerinde yaptıkları çağrılara rağmen alamadıkları sonuçlara kulak ver. O yüzden gelip o korkuları çoktan aşmış birilerine ok trollüğü yapma.
Yaşın bence hiç bir önemi yok gerçekler orta da sağlık çalışanıyım yaşım 28 her tür siyasi ortam da bulundum her zaman hakkımı aramaya devam ettim bu süreç de aramaya devam edeceğim bu ülkede fakir den alıp zengine verdikleri sürece bu kur artışı böyle devam eder konuşulacak çok şey var dile getirecek çok şey var ama maalesef 2 3 kişi ile olmuyor

ahenk'

80+ Silver
Durumlar kötü ama alışın artık. Elden bir şey de gelmiyor. Öyle mal mal izliyoruz. Sizde bu kötü gidişatın bilincinde olup uzun vadeli ekonomik hedefler kurmayın. Maalesef hayal olarak kalıyor.
Bu duruma göz yuman halktır.

Göz yummayıp sandıkta cevabımızı vermemiz lazım saçmalamayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,072
İsim
Burak Karadağ
@Tatarcan @Tearz Dostlarım ikinizin de tepki göstermiş olduğu konu hepimizin maddi ve manevi açıdan yaşadığımız ve görüp gözlemlediğimiz ortak problemlerdir ama görüyorum ki siz ikinizde sağlık çalışanı birer emektar insansınız ve aynı çatı altında çalışanlar olarak bir birinize bile düşecek hale gelmişsiniz.
Öncelikle sizin gibi değerli insanların, değersizmiş gibi hak arayışlarınızdan yoksun bırakılması kabul edilebilir bir şey değil.
Ama maalesef ki evet, bu ülkede haktan yoksun bırakılıyoruz, hakkını savunan kişi şuan ki sözde eleştiri özgürlüğünün vâr sayıldığı bu zamanda çıtını bile çıkarsa direk karakolluk veya mahkemelik olacak vaziyette. Bu şekilde insanları korkutup, bıktırdılar. Tepkisini göstermekten korkmayan insanlarımız elbette tepkisini gösterebilir ama kendisine değilde, başta ailesi olmak üzere arkasında ki sevdiklerinden kopma korkusu yaşamak istemiyorlar ama cân-ı gönül'den inanıyorum ki o tokat sandıkta atılacak. Sadece sabrediyorum...
Allah, başta siz sağlık çalışanlarımız olmak üzere tüm insanlarımızın yardımcımız olsun. Hepimiz için hayat zehir edildi bu 20 senelik yönetimde.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
(Konu saat 08.10 da açıldı ve bir kaç saat içerisinde dolar 28 kuruş, altın 28 ₺ ve Euro ise 41 kuruş arttı. REZİLLİK)

Arkadaşlar tek rakibimiz Venezuela olacak bu gidişatla. Herkesin bir hayali var, kimi evlenmek ve mutlu bir yuva kurmak ister; kimi araba almak, kimi de arsa, daire, konut alıp veya kurmak, bizler ise büyük şeylerde gözü olmayan genç insanlar olarak bi gaming sistem kurmak istiyoruz sadece. Ama haram ettiler bize.
Kendi planlarımızı yapıyorduk ama kaderin de planları olduğunuz maalesef unutmuşuz 😖
Vallahi yeter artık

Alıntıyı görüntüle
1-Artık kendimi anlama güçlüğü çekiyormuşum gibi hissediyorum.
Anlıyorum 10 euro ile marketi alabiliyoruz ama 10 TL ile alamıyoruz anladım instagram ve sayfaları.
2-Ümidinizi yitirmeyin elbet her problem düzeleceği için çıkar.
3-Geçmişi konuşmanın artık anlamı yok. 2020 Yakıt fiyatlarını konuşmanın anlamı yok. Artık geleceğe bakılmalı geçmişte takıldık biz.
Kötü durum varsa yok bu yılda bu vardı demekle değil ne yapabilirizlerle olabilir.
4-Siyasete çekmeyin bu mesajlarımı.
5-Allah yardımcımız olsun.

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,553
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
20 geçer veya 30 bile geçer.

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
977
İsim
Kaira Bilgic
Elden gelen şey oy zamanı tepki göstermek olucak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,903
Üyeler
142,835
Son üye
shut
Top Bottom