Neler Yeni

Plati sitesinden rust alma

RRZeRos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Doğan
Merhaba bildiğiniz üzere Steam dolara geçti ve Fuat indirimli halı 26 dolar oldu ve aşırı pahalı plati.ru diye bir site mevcut içinde Steam gift olarak ruat satıyorlar lakin Rus Steam hesabı üzerinden hediye göndericekler gönderebiliyorlarmı yoksa gönderilemiyormu bı arkadasımda var Rus ondanda istesem alabilir belki bı problem çıkarmı hediye olarak Steam dan oyunu gonderseler oynayabilirmiyim bilgisi olan varsa deneyen var ise bilgilendirir ise sevinirim rust oyununu aşırı derecede almak istiyorum

pancake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yavuz
Rusya bölgesine ait hediye sadece Rusya bölgesinde aktifleştirilebilir.

waterghost

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Ömer Faruk Dedeakay
bölgesel satış oluyor hocam. eğer adamlar türkiyeyi destekliyorlarsa gönderim yaparlar. linki atarsan kontol edelim

RRZeRos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bölgesel satış oluyor hocam. eğer adamlar türkiyeyi destekliyorlarsa gönderim yaparlar. linki atarsan kontol edelim
Bir çok satıcı var hocam eğer sizin bildiğiniz var ise atar iseniz sevinirim

waterghost

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Ömer Faruk Dedeakay
Bir çok satıcı var hocam eğer sizin bildiğiniz var ise atar iseniz sevinirim
hocam bir kaç satıcı mağaza ayarlarınızı rusyaya çekin 1 ay sonra normale getirirsiniz diyor bilemedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

pardon 3 ay yazıyormuş 3 ay sonra tekrar türkiyede gibi kullanacaksın ve 3 ay boyunca kendi kartından hiçbir alışveriş yapamayacaksın

RRZeRos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Doğan
hocam bir kaç satıcı mağaza ayarlarınızı rusyaya çekin 1 ay sonra normale getirirsiniz diyor bilemedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

pardon 3 ay yazıyormuş 3 ay sonra tekrar türkiyede gibi kullanacaksın ve 3 ay boyunca kendi kartından hiçbir alışveriş yapamayacaksın
Oyunu problemsiz oynayabilicek isen problem olmaz zaten Steam da oyunlar pahalı ilan linkini atarmisiniz bakayım

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
ada yalın
Bende sacene rustın olduğu Steam hesabı var hiç kullanmadım nerdeyse yedek olsun diye aldım istiyorsan özele geçip konuşalım.

RRZeRos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Doğan
Bende sacene rustın olduğu Steam hesabı var hiç kullanmadım nerdeyse yedek olsun diye aldım istiyorsan özele geçip konuşalım.
Yani pek hesap almayı düşünmüyorum ama yazın özelden konuşalım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,675
Üyeler
156,191
Son üye
sdgshbxcvx
Top Bottom