Neler Yeni

PLAYSTATION 5 AÇILIRKEN MAVİ IŞIKTAN BEYAZ IŞIĞA GEÇİYOR YARDIM EDİN

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sunay Can Çelik
IMG_4050.jpeg
Merhaba arkadaşlar,dün akşam telefonuma ps remote play kurdum ve dualsens ile Playstationumla eşleştirip biraz oyun oynayıp kapattım.Sabah konsolu açtığımda ilk önce mavi ışık yanıp sönüyor ondan sonra sabit beyaz ışıkta kalıyor dualsensde aynı şekilde kenarlarda mavi yanarken bir anda ortaki ps tuşunun üstünde beyaz yanıyor (fotoğrafta mavi gözüküyor ama aslında beyaz ışık o telefonda niye öyle gözüküyor anlamadım)konsol sıkıntısız açılıyor oyunda oynayabiliyorum hiç bir sıkıntı yok.Ama benim canımı sıkan mavi olan konsol ışığı ve dualsensin sağında solunda yanan mavi ışık neden bir tek ortada beyaza döndü.PS remote playden sonra oldu.Bir sürü yerli ve yabancı video izledim çözümü bulamadım.Eski haline nasıl geri getirebilirim lütfen yardım edin kafamı çok kurcalıyor ve canımı sıkıyor.Yardım eden herkese şimdiden çok teşekkür ederim,iyi forumlar dilerim.

Ekler

• IMG_4051.jpeg
    IMG_4051.jpeg
    1.8 MB · Hit: 36

Oğuzhan'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Oğuzhan
PS açıkken zaten beyaz ışık yanıyor dostum yanlış hatırlıyor olabilir misin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk açılış sırasında mavi yanar sonra beyaza döner. Uyku moduna alırsan turuncu olur.
Dualsense ise şarj sırasında turuncu yanar ve oyundan oyuna farklı renklerde yanar. Hatta 2 dualsense ile örnek veriyorum Fifa oynarsan birinde tek beyaz ışık yanarken diğerinde 2 tane beyaz ışık yanar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sunay Can Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Olması gereken aslında böyle arkadaşlar.Playstation ana menüsündeyken bu mavi ışıklar gidip üstteki fotoğraftaki gibi sadece beyaz yanıyor.Normalde oyuna girdiğimde de mavi ışıklar yerine oyuna göre renk değiştiriyordu ama artık o da değişmiyor sabit beyaz yanmaya devam ediyor örneğin Warzone a girince maviler yerine kırmızı yanıyordu.

İlk açılış sırasında mavi yanar sonra beyaza döner. Uyku moduna alırsan turuncu olur.
Dualsense ise oyundan oyuna farklı renklerde yanar. Hatta 2 dualsense ile örnek veriyorum Fifa oynarsan birinde tek beyaz ışık yanarken diğerinde 2 tane beyaz ışık yanar

Dualsense ise şarj sırasında turuncu yanar ve oyundan oyuna farklı renklerde yanar. Hatta 2 dualsense ile örnek veriyorum Fifa oynarsan birinde tek beyaz ışık yanarken diğerinde 2 tane beyaz ışık yanar.
Dostum hatta eşime bile sordum o da aynı şekilde mavi yandığını söyledi

Ekler

• IMG_4054.jpeg
    IMG_4054.jpeg
    1.6 MB · Hit: 23

Oğuzhan'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Oğuzhan
Olması gereken aslında böyle arkadaşlar.Playstation ana menüsündeyken bu mavi ışıklar gidip üstteki fotoğraftaki gibi sadece beyaz yanıyor.Normalde oyuna girdiğimde de mavi ışıklar yerine oyuna göre renk değiştiriyordu ama artık o da değişmiyor sabit beyaz yanmaya devam ediyor örneğin Warzone a girince maviler yerine kırmızı yanıyordu.

Dostum hatta eşime bile sordum o da aynı şekilde mavi yandığını söyledi
Dualsense ana menüdeyken de beyaz yanıyor hatta şöyle anlatayım 2 dualsense varsa 1. profil ile açtığın tek beyaz yanarken diğeri 2 beyaz yanar. Ama Warzone oynamadığım için ona bir şey diyemeyeceğim. Hatta az önce açıp denedim ana menüde beyaz yanıyor.

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Burak
Alıntıyı görüntüleMerhaba arkadaşlar,dün akşam telefonuma ps remote play kurdum ve dualsens ile Playstationumla eşleştirip biraz oyun oynayıp kapattım.Sabah konsolu açtığımda ilk önce mavi ışık yanıp sönüyor ondan sonra sabit beyaz ışıkta kalıyor dualsensde aynı şekilde kenarlarda mavi yanarken bir anda ortaki ps tuşunun üstünde beyaz yanıyor (fotoğrafta mavi gözüküyor ama aslında beyaz ışık o telefonda niye öyle gözüküyor anlamadım)konsol sıkıntısız açılıyor oyunda oynayabiliyorum hiç bir sıkıntı yok.Ama benim canımı sıkan mavi olan konsol ışığı ve dualsensin sağında solunda yanan mavi ışık neden bir tek ortada beyaza döndü.PS remote playden sonra oldu.Bir sürü yerli ve yabancı video izledim çözümü bulamadım.Eski haline nasıl geri getirebilirim lütfen yardım edin kafamı çok kurcalıyor ve canımı sıkıyor.Yardım eden herkese şimdiden çok teşekkür ederim,iyi forumlar dilerim.
bende de aynı renk değiştirme var mı bilmiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,840
Üyeler
147,951
Son üye
Emirhan007
Top Bottom