Neler Yeni

PlayStation 5 dualsense aldım orijinal mi anlayamıyorum

YazılımKafa

80+ Silver
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sony garanti sorgulama sitesinden baktım ve ürünün garantisinin çoktan bittiğini gördüm hemen iade ediyorum

iade edip mediamarkt'tan alıcam
Bende de aynısı yazıyor. O işte yanlışlık var. Ben zaten 2022 nin kasım ayında aldım. Ve sıfır olarak aldım arçelikten. Ama garanti bitişe seninle aynı gün yazıyor.

Shorty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Utku Altaş
Bende de aynısı yazıyor. O işte yanlışlık var. Ben zaten 2022 nin kasım ayında aldım. Ve sıfır olarak aldım arçelikten. Ama garanti bitişe seninle aynı gün yazıyor.
çizik olduğundan dolayı iade ettim ya ne olur ne olmaz 300 TL fazla verir mediamarkt'tan alırım daha iyi en azından içim rahat olur

Gleeman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ozan
Ps5 te test et çakmalar genelde ps4 uyarlaması oluyor. Bendede 2 tane var ikisininde yazılar farklı. Ps yanında gelen farklı yazılar içerebilir. Garanti bitmesi olayıda ithalatçı olduğu için olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Şenol Özen
Trendyoldan dualsense 5 siyah aldım ama orijinal mi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.(Üstünde hafiff çizikler var.) Çizikl olan yeri kalemle belirttim.
Dualsense gamepad e benzer kopyalar mevcut piyasada ama henüz Sony damgalı kopya ürünler mevcut değil. Gamepadin orjinal olup olmadığını ps5 e bağlayıp ps5 oyununda çalışıyormu bakıp anlarsınız çünki şuandaki kopya gamepadler Ps5 te sadece ps4 oyunlarında çalışabiliyor farklılıklar bunlar. Gamepadindeki çizikler kullanılmış bir cihaz olma olasığınıda yükseltiyor iade edip başka firmadan satın alabilirsiniz.

Shorty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Utku Altaş
Ps5 te test et çakmalar genelde ps4 uyarlaması oluyor. Bendede 2 tane var ikisininde yazılar farklı. Ps yanında gelen farklı yazılar içerebilir. Garanti bitmesi olayıda ithalatçı olduğu için olabilir.
Dualsense gamepad e benzer kopyalar mevcut piyasada ama henüz Sony damgalı kopya ürünler mevcut değil. Gamepadin orjinal olup olmadığını ps5 e bağlayıp ps5 oyununda çalışıyormu bakıp anlarsınız çünki şuandaki kopya gamepadler Ps5 te sadece ps4 oyunlarında çalışabiliyor farklılıklar bunlar. Gamepadindeki çizikler kullanılmış bir cihaz olma olasığınıda yükseltiyor iade edip başka firmadan satın alabilirsiniz.
Ps5'im yok pc den ea fc 24 oynamak için almıştım. Çizik olduğundan dolayı iade ettim MediaMarkt'tan alacağım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Şenol Özen
Ps5'im yok pc den ea fc 24 oynamak için almıştım. Çizik olduğundan dolayı iade ettim MediaMarkt'tan alacağım.
Pc içinse tavsiyem kopyasını almanız boşuna 2800 3000 TL para vermeyin inanın kopyasıda muhteşem iş görüyor kendim kullanıyorum Pc de. Titreşiminden tutta tepkisine kadar her oyunda pürüzsüz ve hızlı çalışıyor Ds4 windows uygulaması ile rgb modundada kullanabiliyosun.

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Hakan Keser
kendi orijinal kolumla seninkini karşılaştırdım arkadaki amblemlerin bazıları farklı ve daha silik benimki (yüksek ihtimal çakma)

birde tuşlara basarken video atarmısın en çok oradan anlaşılıyor.
Yazılar ve logoların şekli üretim yeri ve zamanına göre değişebiliyor. Mediamarkt ve Bekodan farklı zamanlarda Dualsense aldım siyah ve beyaz. Logoların yeri ve yazılarının büyüklükleri farklıydı.

yusakaraa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Yuşa Kara
Instagram
creepersia
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198301028968/
Discord
yusakaraa
Pc içinse tavsiyem kopyasını almanız boşuna 2800 3000 TL para vermeyin inanın kopyasıda muhteşem iş görüyor kendim kullanıyorum Pc de. Titreşiminden tutta tepkisine kadar her oyunda pürüzsüz ve hızlı çalışıyor Ds4 windows uygulaması ile rgb modundada kullanabiliyosun.
Ds4 uygulaması başka gamepadlar için çalışıyor mu ?

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Batın Köse
Yazılar ve logoların şekli üretim yeri ve zamanına göre değişebiliyor. Mediamarkt ve Bekodan farklı zamanlarda Dualsense aldım siyah ve beyaz. Logoların yeri ve yazılarının büyüklükleri farklıydı.
tamam dostum logoların yeri değil zaten konu direk logolar farklı istersen resmi playstation sitesinden kontrol edebilirsin CNC-ID fenan yazmıyor

Top Bottom