Neler Yeni

PlayStation 5 Vs Meta Quest 3

cnrvrkly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cinar veli koca
Arkadaşlar çok arada kaldım sizce PlayStation 5 mi almaliyim yoksa Meta quest 3 mü evimde ortalamanın altı kötü bilgisayarım var Ve PlayStation 4 slim im var ama hiç vr yok sizce hangisini almalıyım

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,246
İsim
mehmet demirel
Arkadaşlar çok arada kaldım sizce PlayStation 5 mi almaliyim yoksa Meta quest 3 mü evimde ortalamanın altı kötü bilgisayarım var Ve PlayStation 4 slim im var ama hiç vr yok sizce hangisini almalıyım
vr a heves ettiysen alda quet shopta pahali pc nin ozellikleri nedir
Mesaj otomatik birleştirildi:

quest shopta oyunlar pahali pc den daha ucuza geliyor pc ozeelikleriniz nedir hocam

Son düzenleme:

cnrvrkly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cinar veli koca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

quest shopta oyunlar pahali pc den daha ucuza geliyor pc ozeelikleriniz nedir hocam
hocam işlemci intel core i5 8265U

1.60 ghz 1.80 ghz ram 8gb ekran kartı intel uhd graphşcs 620

YazılımKafa

80+ Silver
Vr sürekli kullanılacak bir şey değil. İçerikleride çok pahalı. Ps5 te aynı şekilde oyunlar çok pahalı. İkisinide almayıp pc alman bence daha mantıklı

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,246
İsim
mehmet demirel

1.60 ghz 1.80 ghz ram 8gb ekran kartı intel uhd graphşcs 620
hocam tavsiyem bu laptopu satip rx 570 8 gb li bi sistem toplamaniz discordunuz varsa atin ordan knuşarak yardımcı olabilirim

Vr sürekli kullanılacak bir şey değil. İçerikleride çok pahalı. Ps5 te aynı şekilde oyunlar çok pahalı. İkisinide almayıp pc alman bence daha mantıklı
hocam cok kullananilacak degil olayina katilmiyorum akradaşin bilgisayari kotu fakatiyi olsa vr i monitor ofis ortami vs oyun amaçli kullanabilir
pc alinmasina kessinlikle katiliyorum vr alacaksa pc şart

YazılımKafa

80+ Silver
hocam tavsiyem bu laptopu satip rx 570 8 gb li bi sistem toplamaniz discordunuz varsa atin ordan knuşarak yardımcı olabilirim

hocam cok kullananilacak degil olayina katilmiyorum akradaşin bilgisayari kotu fakatiyi olsa vr i monitor ofis ortami vs oyun amaçli kullanabilir
pc alinmasina kessinlikle katiliyorum vr alacaksa pc şart
İkisinide alabilecek olsa bu konuyu açamazdı herhalde. Benim anladığım bu. O yüzden arkadaşın bilgisayarı eski, yenisini alması
en doğrusu olur. Ekonomik açıdanda ihtiyaç açısından da

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,246
İsim
mehmet demirel
İkisinide alabilecek olsa bu konuyu açamazdı herhalde. Benim anladığım bu. O yüzden arkadaşın bilgisayarı eski, yenisini alması
en doğrusu olur. Ekonomik açıdanda ihtiyaç açısından da
hoczm quest 2nin 0 inin 15k oldugunu düşünürsek temiz 2. eli 9-8 k elindeki pc de ederi 5k satsa 7k ya pc tolasa kalanla vr alsa iki şeyide yerine getirir

YazılımKafa

80+ Silver
hoczm quest 2nin 0 inin 15k oldugunu düşünürsek temiz 2. eli 9-8 k elindeki pc de ederi 5k satsa 7k ya pc tolasa kalanla vr alsa iki şeyide yerine getirir
7K ya hangi pc yi alacak. Yine pek bir farkı olmayacak. Bence ikisinden de yarım yamalak olacağına düzgün pc almak daha mantıklı. Ayrıca questin içimdeki uygulamalar hiç ucuz değil. Quest i almak yetmiyor oyunlara vs de önemli bir bütçe lazım.

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,246
İsim
mehmet demirel
7K ya hangi pc yi alacak. Yine pek bir farkı olmayacak. Bence ikisinden de yarım yamalak olacağına düzgün pc almak daha mantıklı. Ayrıca questin içimdeki uygulamalar hiç ucuz değil. Quest i almak yetmiyor oyunlara vs de önemli bir bütçe lazım.
HOcam 7 k ya ryzen 1600 6600 fln çikar zorlasa

YazılımKafa

80+ Silver
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,030
Üyeler
154,169
Son üye
Rafa Silva