Neler Yeni

Pny CS3030 Mavi Ekran ve Pc Kapanma sorunu

okanb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Okan B.
Öncelikle merhaba

iki gün önce bu m2 ssd'yi sipariş verdim bu gün geldi ve sistemi baştan kurmak yerine AOMEI Backupper ile eski normal ssd'mdeki ayarlar ile klonladım her şey sorunsuz gözüküyordu ama bir oyun açtığımda yan ekranım sürekli gidip gelmeye başlıyor ve 1 dakika içinde ya mavi ekran verip hatayı göremeyeğim kadar hızlı bir şekilde yeniden başlıyor yada hiç bir hata vermeden direk yeniden başlıyor bu bahsettim olayı yaklaşık 4 saattir nadirende olsa oyuna girmesem bile yaşıyorum hatta. Önemlimi bilmiyorum ama pyn toolbox'ta rescan her tıkladığımda işaretlediğim kısım yani "Error Log Number" kısmı 2-2 artıyor.

Adsız.png

Yeni aldığım bir üründe böyle birşeyle uğraşmak gerçekten can sıkıcı yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Sistemim şu şekilde

anakart: b450m h
ekran kartı: gtx 1070
işlemci: 3500x
ram:16 gb
psu: rampage 500 watt
önceki ssd: kingston a400 240 gb + seagate 1tb hdd

şuanda a400 çıkardım ve sadece Pyn CS3030 takılı aynı sorun aynı şekilde devam etmekte.

DenizKYNK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Deniz Kaynak
Öncelikle merhaba

iki gün önce bu m2 ssd'yi sipariş verdim bu gün geldi ve sistemi baştan kurmak yerine AOMEI Backupper ile eski normal ssd'mdeki ayarlar ile klonladım her şey sorunsuz gözüküyordu ama bir oyun açtığımda yan ekranım sürekli gidip gelmeye başlıyor ve 1 dakika içinde ya mavi ekran verip hatayı göremeyeğim kadar hızlı bir şekilde yeniden başlıyor yada hiç bir hata vermeden direk yeniden başlıyor bu bahsettim olayı yaklaşık 4 saattir nadirende olsa oyuna girmesem bile yaşıyorum hatta. Önemlimi bilmiyorum ama pyn toolbox'ta rescan her tıkladığımda işaretlediğim kısım yani "Error Log Number" kısmı 2-2 artıyor.

Alıntıyı görüntüle
Yeni aldığım bir üründe böyle birşeyle uğraşmak gerçekten can sıkıcı yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Sistemim şu şekilde

anakart: b450m h
ekran kartı: gtx 1070
işlemci: 3500x
ram:16 gb
psu: rampage 500 watt
önceki ssd: kingston a400 240 gb + seagate 1tb hdd

şuanda a400 çıkardım ve sadece Pyn CS3030 takılı aynı sorun aynı şekilde devam etmekte.
İade et veya garantiye gönder.

okanb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Okan B.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İade et veya garantiye gönder.
Son çare olarak öyle yapıcam sanırım, belki ben hatalı veya yanlış bir şey yapıyorumdur diyerek açtım konuyu aslında birazdan temiz kurulum yapıp birde öyle deniyecem.

iEmin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Emin Aytanözü
dostum bi temiz kurulum yap klonlamada bazen böyle sorunlar çıkabiliyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular