Neler Yeni

Poco x3 pro alacağım ama?

violent76

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
ali
Ben bilinen bir uygulamada poco x3 pro buldum ama elektronik ürünleri siteden satıyorlarmış sitede tr garantili poco x3 pro 6 bin lira yazıyor normalde başka sitelerde aynı ürün 9 binden aşağı değil avansta diye bir site sizce alınır mı

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Ben bilinen bir uygulamada poco x3 pro buldum ama elektronik ürünleri siteden satıyorlarmış sitede tr garantili poco x3 pro 6 bin lira yazıyor normalde başka sitelerde aynı ürün 9 binden aşağı değil avansta diye bir site sizce alınır mı
Asla bulaşma o rezalete hocam. illa xiaomi istiyorsan 6.5 a k40 gaming al telefoncuda 8 ay 200 TL gibi fiyatlara telefonu kullan
Mesaj otomatik birleştirildi:

X3 Pro'm vardı wild rift oynarken elimde siyah ekrana düştü işlemcinin yolları birbirine girmiş.

• Üzgün
Reaksiyonlar: Che_

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ben de x3gt ya da x3 pro almayı düşünüyorum, ama size tavsiyem asla garantili almaya çalışmayın. Yurt dışı alın 200 300TL ye İmei atıyorlar çok daha uyguna gelir size. Ben de yurt dışına karşıyım ama poco X3 telefonlar yurt dışı çok daha mantıklı

Freix

80+ Bronze
x3 nfc var bende hiç bi sorun yaşamadım klasik android telefon. bi ios performansı beklem bir de çok ısınıyor

Ben de x3gt ya da x3 pro almayı düşünüyorum, ama size tavsiyem asla garantili almaya çalışmayın. Yurt dışı alın 200 300TL ye İmei atıyorlar çok daha uyguna gelir size. Ben de yurt dışına karşıyım ama poco X3 telefonlar yurt dışı çok daha mantıklı
200 300'e IMEI atan var ama X3 pro direnç ile kayıt oluyor harici olmuyor direnç işlemi ise cok pahalı ve riskli işlem en mantıklısi tr garantili almak olur ama bilindik sitelerden taksit vs yapıyorlar

Asla bulaşma o rezalete hocam. illa xiaomi istiyorsan 6.5 a k40 gaming al telefoncuda 8 ay 200 TL gibi fiyatlara telefonu kullan

X3 Pro'm vardı wild rift oynarken elimde siyah ekrana düştü işlemcinin yolları birbirine girmiş.
Şuan X3 pro ile yazıyorum tr garantili 8/256 hiçbir sorun yok tamamen şans işi dediğin olay

Bilinmedik sitelerden alışveriş yapmayın hocam iyice araştırın öyle yapın yapicaksaniz sonra sonucu hüsran ile bitiyor

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
200 300'e IMEI atan var ama X3 pro direnç ile kayıt oluyor harici olmuyor direnç işlemi ise cok pahalı ve riskli işlem en mantıklısi tr garantili almak olur ama bilindik sitelerden taksit vs yapıyorlar

Şuan X3 pro ile yazıyorum tr garantili 8/256 hiçbir sorun yok tamamen şans işi dediğin olay

Bilinmedik sitelerden alışveriş yapmayın hocam iyice araştırın öyle yapın yapicaksaniz sonra sonucu hüsran ile bitiyor
Şans falan değil hocam sizin fabrika seriniz yenidir x3 pro ilk çıktığı zaman işlemcisine ayak uyduramayan ince dandik lehim malzemesi kullanılıyordu. Arkadaşa belki tr garantili diye gidip mağaza garantili ilk seri tamirli x3 pro verebilirler.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,937
İsim
MehmedVII

Hocam seninki biraz şanssızlık olmuş ben de 1,5 yıldır X3 Pro 256/8 kullanıyorum yüzlerce saat oyun oynadım. PS2, PSP emülatörlerinden tut GeForce NOW'a kadar şu anda bile 210gb dolu yazın kullanmasam bile Adana sıcağından ısınması dışında sorun yaşamadım. Bunun dışında çok iyi telefon

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Hocam seninki biraz şanssızlık olmuş ben de 1,5 yıldır X3 Pro 256/8 kullanıyorum yüzlerce saat oyun oynadım. PS2, PSP emülatörlerinden tut GeForce NOW'a kadar şu anda bile 210gb dolu yazın kullanmasam bile Adana sıcağından ısınması dışında sorun yaşamadım. Bunun dışında çok iyi telefon
Dediğim gibi fabrikalarda kullanılan materyaller değişiyor. bana en ilkel ve bozulmaya yakın olanı gelmiş telefonu alan 3 kişiden 1i patlıyor zaten

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Can...

80+ Platinum
Gerçekten tr garantiliyse al hocam telwfonculara pek güven olmuyor o konuda faturalı diyor ama fatura yok arkadaş iPhone 12 Pro almış Garanti var ama adam fatura vermemiş sattı zar zor kesin tr olduğuna ve fatura olduğuna emin ol garantilik durum olduğunda uğraşırsın ondan söylüyorum

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,937
İsim
MehmedVII
Dediğim gibi fabrikalarda kullanılan materyaller değişiyor. bana en ilkel ve bozulmaya yakın olanı gelmiş telefonu alan 3 kişiden 1i patlıyor zaten
Ben 28 Ekim 2021'de aldım. X3 Pro Nisan veya Mayıs'ta çıkmış galiba. Sen ilk ay falan aldın sanırım

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram