Neler Yeni

Çözüldü✓ Poco x3 pro güncelleme sorunu

yavuzselimm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
yavuz bulut
Elimde poco x3 pro cihazı var 2 senedir kullanıyorum gayet iyi fakat suanda miui surumu 13.05 miui 14 cikti destekleyen telefonlar arasında x3 pro da var ama benim telefona guncelleme gelmiyor manuel olarak güncellemeleri denetliyorum herhangi bir guncelleme yok diyor miui 14 ilk çıktığı zamanlar gelmisti bana guncelleme daha yrni cikti diye hemen indirmemistim bir kaç gun sonra guncelleme yazisi gitti ve artik gelmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
ENES KARAKOYUN
aga bendede var 13.0.4.0 sürüm ama güncelleme göstermiyo bendede

Elimde poco x3 pro cihazı var 2 senedir kullanıyorum gayet iyi fakat suanda miui surumu 13.05 miui 14 cikti destekleyen telefonlar arasında x3 pro da var ama benim telefona guncelleme gelmiyor manuel olarak güncellemeleri denetliyorum herhangi bir guncelleme yok diyor miui 14 ilk çıktığı zamanlar gelmisti bana guncelleme daha yrni cikti diye hemen indirmemistim bir kaç gun sonra guncelleme yazisi gitti ve artik gelmiyor
aga bendede var 13.0.4.0 sürüm ama güncelleme göstermiyo bendede
Aynı cihazı şuan kullanıyorum bendede durum aynı gelmez bu saatten sonra ancak şu şekilde miu 14'de geçebilirsiniz bootloader kilidini açıp fastboot rom ile miu 14'de geçebilirsiniz tavsiyem Endonezya romu atmanız

targutay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Murat Kaya
Benden size tavsiye asla gecmeyin berbat sarj miui 13e göre çabuk tukeniyor ve cok ısınıyor sürüm düşürmek icin baya araştırdım ama boatloader kilidi vs ugrasmak istemedim
Screenshot_2023-10-25-00-34-19-354_com.android.settings-edit.jpg

yavuzselimm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
yavuz bulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benden size tavsiye asla gecmeyin berbat sarj miui 13e göre çabuk tukeniyor ve cok ısınıyor sürüm düşürmek icin baya araştırdım ama boatloader kilidi vs ugrasmak istemedim
Alıntıyı görüntüle
Rom atmayla ugrasamam zaten kral kalsin 13 de madem 14 kötüyse ben tek sorum telefon 14 u desteklerken neden 14 e guncellemememsiydi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,654
Üyeler
141,470
Son üye
morgan james
Top Bottom