Neler Yeni

Yardım Poco x3 Pro imei konusunda!

alikrkmz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
ALİ KORKMAZ
İlgilendiği Kategoriler
FPS,MMO-RPG,BATTLE ROYAL
Geçenlerde dolap üzerinden alışveriş yaptım yurtdışı telefon poco x3 pro aldım , ürün sorunsuz geldi tabi iemi problemi var bu yeni xiaomi telefonlarda imei atmak zor hale gelmiş, herneyse telefona iemi atmak için telefonu 'Unlock' yapmamı istedi gerekenleri anlattı sorunsuz yaptım ve kargoyla göndermemi istiyor imei atacak donanıma işlem yapması gerekiyormuş. dolap üzerinden satışı çok ve güvenilir biri gibi geldi göndermeyi planlıyorum sizce hatamı yapıyorum.

Ziona

80+ Silver
Geçenlerde dolap üzerinden alışveriş yaptım yurtdışı telefon poco x3 pro aldım , ürün sorunsuz geldi tabi iemi problemi var bu yeni xiaomi telefonlarda imei atmak zor hale gelmiş, herneyse telefona iemi atmak için telefonu 'Unlock' yapmamı istedi gerekenleri anlattı sorunsuz yaptım ve kargoyla göndermemi istiyor imei atacak donanıma işlem yapması gerekiyormuş. dolap üzerinden satışı çok ve güvenilir biri gibi geldi göndermeyi planlıyorum sizce hatamı yapıyorum.
Bence yapıyorsun, o hatadan geri dön kadıköyde yapan birini bulursun illa.

Rudiarius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Samet Yılmaz
Bu imei işini yapab telefon tamircileri var aynı ve gün içerisinde hatta işinin acil olduğunu söylersen 1 saat içerisinde sana telefonunu tamir edip geri veriyorlar

Takahashi Ryosuke

80+ Bronze
telefonu açmadan donanıma ellemeden yaklaşık 15dk lık bir işlem ile atıyorlar imei daha geçen attırdım kendi telefonuma redmi note 10s 50 lira ücret verdim yerinde olsam göndermem telefonu açmak kulağa hiç güzel gelmiyor eğer sıfırsa telefon hiç açtırtma git pasaja bir ton telefoncu vardır de abi içini açmadan sadece imei atıcaksın illa bulursun dostum

Rudiarius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Samet Yılmaz
telefonu açmadan donanıma ellemeden yaklaşık 15dk lık bir işlem ile atıyorlar imei daha geçen attırdım kendi telefonuma redmi note 10s 50 lira ücret verdim yerinde olsam göndermem telefonu açmak kulağa hiç güzel gelmiyor eğer sıfırsa telefon hiç açtırtma git pasaja bir ton telefoncu vardır de abi içini açmadan sadece imei atıcaksın illa bulursun dostum
Açtırma dediği bootloader kilidi denilen kendi maili ve mi hesabıyla yapilan yaklasık 1 hafta süren bir işlem, ilk onun yapılması gerekiyor ki yapmış zaten

alikrkmz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
ALİ KORKMAZ
İlgilendiği Kategoriler
FPS,MMO-RPG,BATTLE ROYAL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Araştırdım içi açılmadan işlem yapılamıyormuş

Son düzenleme:
Top Bottom