Neler Yeni

Yardım Poco X3 Pro MIUI 14 Sorunu

zCanN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Özcan Efe
Merhaba, Benim problemim ne zaman MIUI 13 en son güncelleştirmesini yükledim o zaman başladı. Sonrasında MIUI 14 güncelleştirmesini yapsam da sorunlarım çözülmedi. Sorunlarım şöyle ki ;
1. Normalde çift tıklama ile ekranı açıp kapatabiliyor iken MIUI 13 en son güncelleştirmeden sonra ekranın üst tarafına çift tıklama yaparsam ekran kapanmıyor.
2. En büyük problem bu aslında, Türk Telekom 4.5 Volte kullanırken karşı tarafın sesi bana gelmesine rağmen benim sesim hiçbir şekilde karşıya gitmiyor. Bu şekilde whatsapp'dan arama yaparsam gidiyor ama şebekeden arama yapılırsa gitmiyor. Ne zaman 4.5 G'yi kapatırsam sorunum çözülüyor ama her defasında bunu yapmak can sıkıcı ve H+'da kullanmak istemiyorum açıkcası.
3. Bazı Wifi ağlarınada mobil veri ve wifi ikisi bir arada açık iken wifi kesilmiyor fakat bu ağa bağlı ama internete bağlanılamıyor hatası alıyorum. Ne zaman ya mobil veriyi kapatsam yada wifi'yi kapatıp tekrar açsam düzeliyor. Mobil veri kapalı iken bir problem olmuyor ama ikisi bir arada açık iken wifi'yi kapatıp açsam bile en fazla yarım saat sonra aynı sorun yine devam ediyor.
4. Türk Telekom 4.5 G full çekmesine rağmen ,4.5 g'de 4mb internet hızı alıyorum. H+'ya aldığımda 12 mb'lere kadar çıkıyor.

Güncelleştirmelerden sonra telefonu sıfırladım.

Açıkcası önceden böyle problemler ile karşılaşmıyordum ama şuan bunlardan kurtulamıyorum ve bu sorunlar neredeyse telefon değişikliğine götürecek kadar kötü. Uğraşmak can sıkıcı.
Vodafone kullanan arkadaşım var aynı model kullanıyor , onda da internet problemi mevcut yavaş fakat karşıya ses gitmeme gibi bir problemi yok. Türk Telekom hattımı Türkcell'e taşımayı düşünüyorum ama yine bir çözüm bulamazsam telefonu değiştirmeyi düşünüyorum. Bu konular hakkında en önemlisi sesin karşıya gitmeme konusunda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Ekler

• WhatsApp Image 2023-04-27 at 22.35.52.jpeg
    WhatsApp Image 2023-04-27 at 22.35.52.jpeg
    65.5 KB · Hit: 58

exceltr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Tuğrul Özdevrim
dostum x3 pro kullaniyorum bana miu14 guncellemesi daha gelmedi ben vodafone kullaniyorum suana kadar internetimde çok yavaşlık söz konusu olmadi

zCanN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Özcan Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum x3 pro kullaniyorum bana miu14 guncellemesi daha gelmedi ben vodafone kullaniyorum suana kadar internetimde çok yavaşlık söz konusu olmadi
Benim arkadaş da vodafone kullanıyor fakat dediğim gibi önemli olan benim sesimin karşıya gitmemesi. İnternet hızı öyle veya böyle wifi ile çözülüyor da , arama işi 4.5 g açıkken gerçekten çok zorluyor. Bazen unutuyorum 4.5 g'de ve sesim karşıya gitmeyince kapatıyorum 4.5 g'yi ve sonra tekrar görüşme yapıyorum. İnsanı yoruyor bir süre sonra.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,071
Üyeler
152,403
Son üye
Enes_ss
Top Bottom