Neler Yeni

POCO X4 Pro 5G hakkındaki düşünceleriniz

donsuz kral

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
e kardesım oyun oynanabilecek kadar yeterlide sen oyun oynanacak o ozellikteki bi telefona 6-7k para verirmisin?

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
oynatmasına snap 662 de oynatıyor zaten konu o mu sence güzel kardeşim
Direk poco markasının olayı bu f/p oyun telefonları üretmek. Sadece bunda abartıp kamerayıda iyi yapmaya çalışmışlar. Ama yinede hala bir oyun telefonu. Her ne kadar iyi olmasada diğer 4+4 işlemcili telefonlara görevde yinede kendi seviyesindeki a ve m serisi gibi telefonlardan iyi.

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2
İşlemcisinin düşük olduğu gerçek ama Telefonun ana amacı oyun değil mi?
fiyatı henüz belli değil ki en azından ben bilmiyorum. Telefon genel olarak iyi ama Poco X3 Pro 5000TL iken X4 Pro 6000TL ile gelirse alın demem tabii ki.
x4 pro'dan gördüğümüz kadarıyla artık xiaomi poco x serisi oyun serisinden çok her kategoride ortalama olacak. x3 pro'da amiral gemisi seviyesi SoC yer alırken ekranı ortalama ve kamerası gcam kurmazsan çöp bir vaziyetteydi, gcam kurunca ortalama kaliteye erişiyordu

bu cihazın x3 proya göre tek artısı amoled olması ve 67w adaptör başka artısı yok bu iki artı için de x4 pro alınmaz

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
e kardesım oyun oynanabilecek kadar yeterlide sen oyun oynanacak o ozellikteki bi telefona 6-7k para verirmisin?
Kamerasını istiyorsan verirsin. İstemiyorsan git x3 GT veya x3 pro al.

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Direk poco markasının olayı bu f/p oyun telefonları üretmek. Sadece bunda abartıp kamerayıda iyi yapmaya çalışmışlar. Ama yinede hala bir oyun telefonu. Her ne kadar iyi olmasada diğer 4+4 işlemcili telefonlara görevde yinede kendi seviyesindeki a ve m serisi gibi telefonlardan iyi.
hocam xiaomi çalışanı falan mısın nedir bu kendini avutma çabası 860'ten 695'e düşüş var neresi f/p? fiyatı da x3 prodan fazla olcak

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
hocam xiaomi çalışanı falan mısın nedir bu kendini avutma çabası 860'ten 695'e düşüş var neresi f/p? fiyatı da x3 prodan fazla olcak
Bilmem söylediğimi farkettinmi bilemem ama işlemcisi kötü diye kaç sayfadır söyledim. Ama oyunu oynatacak düzeyde yeterli. Çünkü telefonlarda öyle çok yüksek grafikli oyunlar çok fazla yok ve zorlanan oyunlar yok. Çoğu oyunu 30-60 FPS civarında açması yeterli olsun diye koymuşlar belli. Kamerayı iyi yapmak için işlemciden kısmışlar

Ayrıca hiçbir yerde o telefonu övme işlem bu ithamlarını bir kenara koy.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neyse engellenecek yeni birisi daha ortaya çıktı.

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Bilmem söylediğimi farkettinmi bilemem ama işlemcisi kötü diye kaç sayfadır söyledim. Ama oyunu oynatacak düzeyde yeterli. Çünkü telefonlarda öyle çok yüksek grafikli oyunlar çok fazla yok ve zorlanan oyunlar yok. Çoğu oyunu 30-60 FPS civarında açması yeterli olsun diye koymuşlar belli. Kamerayı iyi yapmak için işlemciden kısmışlar

Ayrıca hiçbir yerde o telefonu övme işlem bu ithamlarını bir kenara koy.

Neyse engellenecek yeni birisi daha ortaya çıktı.
oynatacak düzeyde telefona 6k vermek sadfdsasadsdasda

X3 pro kullanıyorum x4 daha kötü olması garip
bende de x3 pro var x4 pro alanlara şimdiden geçmiş olsun :kekw:

• Beğen
Reaksiyonlar: Arax

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
oynatacak düzeyde telefona 6k vermek sadfdsasadsdasda
Verme kardeşim zorla ver diyen mi var sana. Bende olsam bende vermem. Ama kamerası için alınabilir. Unutma hayatta her şey oyun değil. Ama işlemcisi kötü onuda söyleyeyim.

Gpu'dan toparlıyor biraz.

şahin doğan

80+ Platinum
bir önceki nesile göre kötü işlemci, pazarlama stratejisi olan 10984237 MP kamera, amoled ve 120 hz olması iyi birde 2 kameranında 1080p 30fps ne kardeşim.

En İyi Cevap
3
Vallahi yakındığım tek konu ekran kalitesiydi SONUNDA AMOLED YÜKSEK HZ VE YÜKSEK PARLAKLIKLI EKRAN SONUNDA

Son düzenleme:

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Verme kardeşim zorla ver diyen mi var sana. Bende olsam bende vermem. Ama kamerası için alınabilir. Unutma hayatta her şey oyun değil. Ama işlemcisi kötü onuda söyleyeyim.

Gpu'dan toparlıyor biraz.
kamerası hala çöp :D düşük ışıkta iyi diye övündükleri kamera düşük ışıkta kumlanıyor

108mp'ye aldanma knkm ayrıca 1080p üstü video kaydı yok yani anlayacağın kamerası da kötü, sadece ekran var

requim

80+
bu telefonu ark ortamında her lafı şöyle olan insanlar alıyor: PUBG SİGARA GARI *KÜFÜRLER.

Top Bottom