Neler Yeni

Polosmart Ds4 pc bağlanmak

aragonattt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
679
İsim
Efe Kaya
Instagram
efekayakaya
Arkadaşlar merhaba.
BİM'den Polo smart'ın DS4 kolunu aldım bilgisayara kablo ile bağlamayı başardım fakat Bluetooth ile bağlanmıyor cihazı görüyorum bağlantısını kabul ediyorum ama daha sonra sanki joystick kapanmış gibi hiçbir program joysticki görmüyor. Kablo ile bağladığımda ışık mavi yanıyor Bluetooth ile bağladığımda ışık Beyaz kalıyor.

Semih.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Semih Tanık
Ds4 Windows uygulamasını kullanıyormusunu?

aragonattt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
679
İsim
Efe Kaya
Instagram
efekayakaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ds4 Windows uygulamasını kullanıyormusunu?
evet kullanıyorum sorun şu ki bağladıktan sonra koldaki ışığa göre bağlı duruyor fakat eşleştirilmişe düşüyor pcde

Semih.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Semih Tanık
evet kullanıyorum sorun şu ki bağladıktan sonra koldaki ışığa göre bağlı duruyor fakat eşleştirilmişe düşüyor pcde
Bilemiyorum ben harici usb bluetooth adaptörle kullanıyorum aynı kolu, şarjı bitmediği sürece eşleşme düşmüyor benimkinde. İstersen micro usb şarj aletine kolu bağladıktan sonra bağlanmayı dene belki batarya veya beslenmede Bi sıkıntı olabilir

aragonattt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
679
İsim
Efe Kaya
Instagram
efekayakaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilemiyorum ben harici usb bluetooth adaptörle kullanıyorum aynı kolu, şarjı bitmediği sürece eşleşme düşmüyor benimkinde. İstersen micro usb şarj aletine kolu bağladıktan sonra bağlanmayı dene belki batarya veya beslenmede Bi sıkıntı olabilir
PSG07 mi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,776
Üyeler
158,662
Son üye
Melih1899
Top Bottom