Neler Yeni

İnceleme Ps3 Wireless Controller Oyun Kolu/pc bağlama(ister kablolu ister bluetooth)

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Necati Serin
Benim cihazımda kablolu baglaniyor sonra çıkarınca bluetoothta (1)bagli diyor ama shibariye yansimiyor gamepad kapaninca da o bagli gidiyor bunun hakkinda bir bilgin var midir hocam

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Furkan Demir
Herkese merhaba arkadaşlar 3-4 gün önce almış olduğum ps3 gamepad incelemesini sizlerle paylaşmak istedim
Kutu.

Kutu içeriği

Bana gelen kutuda gamepad+sarj(aynı zamanda bağlantı kablosu)+ 1 adet kullanım klavuzu vardı
Satıcı firma: Ps3 gamepad link

Kendi incelemem.
Öncellikle kol orta kalite bir kol ne çok iyi ne çok kötü sizi fifa, pes, basketbol, gta vb. oyunlarda götürür ancak nişan almak biraz zor kol çok hasass değil belirli bir kısıma geldikten sonra algılamaya başlıyor gta fifa oynarken beni zora sokmadı anca fps oyunlarında sizi mutlu etmez.

Yarış oyunu performans: Gaz ve fren tuşları tam hassas değil bazen yarım basıyor bazen tam basıyor kafasına göre takılıyor ama dip gaz bas git yada biraz eliniz hassas ise kolaylık ile alışırsınız.

PC BAĞLANTI KURMA:

İndirilecek dosya
Dosyanın virustotal linki

Öncelikle dosyaları rardan çıkartıyoruz.(kolu kablo ile bilgisayara bağlayın
Alıntıyı görüntüle
Ardından dosyayı açıyoruz
Alıntıyı görüntüle

İlk önce bu ikisini çalıştırıp kuruyoruz. Ardından;
Alıntıyı görüntüle
Bunu açıp içindeki
Alıntıyı görüntüle
dpinst64.exe yi çalıştırıp ileri diyip kurulumunu yapıyoruz. En son işlem olarak burası dikkat edilmesi gerek bir kısım.
Alıntıyı görüntüle
shibari/shibari/
Alıntıyı görüntüle
Bunu çalıştırıyoruz(bu sırada kolun kablo ile pc ye bağlı olması gerekiyor)
Alıntıyı görüntüle
Kablo ile kullanmak isteyenler kolu şuandan itibaren kullanabilir başka bir işleme gerek kalmadı. Bluetooth ile kullanacak arkadaşlar en az 4.0 bluetooth gerekli;
Kolu bir kez çıkartıp 30 saniye bekleyip
Alıntıyı görüntüle
Tekrar takıyoruz ardından tekrar söküp 30 saniye daha bekleyip kolu tekrar takıyoruz ardından 30 saniye bekleyip tekrar söküyoruz.(bende bu bilgisayarda bluetooth olmadığı için bağlanmıyor sizde bağlanacak).
Alıntıyı görüntüle
Bu işlemi 4 ila 5 kere denedikden sonra
Alıntıyı görüntüle
1 nolu ışık kendi başına yanıp diğer ışıklar söndüğünde kullanıma hazırdır. Her seferinde bağlanmak için
Alıntıyı görüntüle
'yi çalıştırmak gerekmektedir ama bir sonraki seferde 1 kere sök tak yapmamız yeterli oluyor.
Not: Her kol bağlamaya çalıştığınızda aynı işlemi tekrarlayın 4 adet kol bağlanabiliyor. Ayriyetten bu işlemden sonra bluetooth sadece bu kol için çalışmaya başlıyor. Eğer bluetooth' u olmayan kişiler var ise Bu bluetooth dongleyi alıp çalıştırabilir. (almayın dongleyi gamepad çalıştırıyor fakat çekme alanı çok dar bt bir kulaklık bağladım 50 cm uzağında çekmiyor).
Her şeyi yapıyorum fakat bluetooth ile bağlanmıyor kablo ile bağlanıyor kabloda da temassızlık var sürekli kopmalar oluyor

zeuskeydrop

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Mert Aydınlı
Herkese merhaba arkadaşlar 3-4 gün önce almış olduğum ps3 gamepad incelemesini sizlerle paylaşmak istedim
Kutu.

Kutu içeriği

Bana gelen kutuda gamepad+sarj(aynı zamanda bağlantı kablosu)+ 1 adet kullanım klavuzu vardı
Satıcı firma: Ps3 gamepad link

Kendi incelemem.
Öncellikle kol orta kalite bir kol ne çok iyi ne çok kötü sizi fifa, pes, basketbol, gta vb. oyunlarda götürür ancak nişan almak biraz zor kol çok hasass değil belirli bir kısıma geldikten sonra algılamaya başlıyor gta fifa oynarken beni zora sokmadı anca fps oyunlarında sizi mutlu etmez.

Yarış oyunu performans: Gaz ve fren tuşları tam hassas değil bazen yarım basıyor bazen tam basıyor kafasına göre takılıyor ama dip gaz bas git yada biraz eliniz hassas ise kolaylık ile alışırsınız.

PC BAĞLANTI KURMA:

İndirilecek dosya
Dosyanın virustotal linki

Öncelikle dosyaları rardan çıkartıyoruz.(kolu kablo ile bilgisayara bağlayın
Alıntıyı görüntüle
Ardından dosyayı açıyoruz
Alıntıyı görüntüle

İlk önce bu ikisini çalıştırıp kuruyoruz. Ardından;
Alıntıyı görüntüle
Bunu açıp içindeki
Alıntıyı görüntüle
dpinst64.exe yi çalıştırıp ileri diyip kurulumunu yapıyoruz. En son işlem olarak burası dikkat edilmesi gerek bir kısım.
Alıntıyı görüntüle
shibari/shibari/
Alıntıyı görüntüle
Bunu çalıştırıyoruz(bu sırada kolun kablo ile pc ye bağlı olması gerekiyor)
Alıntıyı görüntüle
Kablo ile kullanmak isteyenler kolu şuandan itibaren kullanabilir başka bir işleme gerek kalmadı. Bluetooth ile kullanacak arkadaşlar en az 4.0 bluetooth gerekli;
Kolu bir kez çıkartıp 30 saniye bekleyip
Alıntıyı görüntüle
Tekrar takıyoruz ardından tekrar söküp 30 saniye daha bekleyip kolu tekrar takıyoruz ardından 30 saniye bekleyip tekrar söküyoruz.(bende bu bilgisayarda bluetooth olmadığı için bağlanmıyor sizde bağlanacak).
Alıntıyı görüntüle
Bu işlemi 4 ila 5 kere denedikden sonra
Alıntıyı görüntüle
1 nolu ışık kendi başına yanıp diğer ışıklar söndüğünde kullanıma hazırdır. Her seferinde bağlanmak için
Alıntıyı görüntüle
'yi çalıştırmak gerekmektedir ama bir sonraki seferde 1 kere sök tak yapmamız yeterli oluyor.
Not: Her kol bağlamaya çalıştığınızda aynı işlemi tekrarlayın 4 adet kol bağlanabiliyor. Ayriyetten bu işlemden sonra bluetooth sadece bu kol için çalışmaya başlıyor. Eğer bluetooth' u olmayan kişiler var ise Bu bluetooth dongleyi alıp çalıştırabilir. (almayın dongleyi gamepad çalıştırıyor fakat çekme alanı çok dar bt bir kulaklık bağladım 50 cm uzağında çekmiyor).
hocam konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın bendede orjinal ds3 var bluetooth ile bağlamak istiyorum ama bluetooth sadece gamepade bağlanıyormuş ben diğerki cihazlarıda bağlıyorum bluetooth u bozmadan bağlama yolu yokmu

@DoğuamaBatı

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,238
İsim
........
hocam konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın bendede orjinal ds3 var bluetooth ile bağlamak istiyorum ama bluetooth sadece gamepade bağlanıyormuş ben diğerki cihazlarıda bağlıyorum bluetooth u bozmadan bağlama yolu yokmu

@DoğuamaBatı

Nasıl yani

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,020
Üyeler
140,749
Son üye
mamih
Top Bottom