Neler Yeni

Popeyes Daha Daha menü kampanyası hakkında?

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,202
İsim
Ahmet Sevinç
arkadaşlar merhaba daha daha da şöyle bir kampanya var
şimdi burda "1 adet Popeyes “ULTI ZERO MENÜ” satın alımına, 1 adet Popeyes “MAXI MIX MENÜ” hediye kazanacaktır" böyle bir yazı var ama internette ulti zero menü diye aratınca popeyes e dair hiçbirşey çıkmıyor bi bk de var böyle bir şey var ama popeyes de yok
şimdi popeyes de resmi olarak böyle bişey yok ben şimdi restorona gidip de rezil olmak ta istemiyorum . Ordaki kasiyere söyleyip kodu gösterirsem sıkıntı olur mu?
bide ne kadar ücret ödeyeceğimi bilen bi arkadaş var mı yazmamışlar

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,255
İsim
Olcay akbulut
git sor usta rezil olucan da ne olucak

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,202
İsim
Ahmet Sevinç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,202
İsim
Ahmet Sevinç

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,202
İsim
Ahmet Sevinç
naptın ne aldın :D merak ettim aS:DaSDas
getirde indirim yokmuş sadece seçililerde imiş🤬
resterona gittim bundan yedim 2 kişilik karışık kova menü ve şuanda kolestrol krizi yaşıyorum😵‍💫😵
bide siparişle gel al arasında 10tl fark varmış neden kampanya almadın diye sorarsan çünkü sıra vardı ve eve gelmem 1saat sürdü

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,255
İsim
Olcay akbulut
getirde indirim yokmuş sadece seçililerde imiş🤬
resterona gittim bundan yedim 2 kişilik karışık kova menü ve şuanda kolestrol krizi yaşıyorum😵‍💫😵
bide siparişle gel al arasında 10tl fark varmış neden kampanya almadın diye sorarsan çünkü sıra vardı ve eve gelmem 1saat sürdü
benim canımda popeyes çekti, şu ikili menü olayını yapayım diyorum ama burdaki popeyesı bulamadım SA:DASD gittim avmye popeyes yok ama trendyolda aktif satış yapıyorlar "Popeyes: The Ghost Seller"

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,202
İsim
Ahmet Sevinç
benim canımda popeyes çekti, şu ikili menü olayını yapayım diyorum ama burdaki popeyesı bulamadım SA:DASD gittim avmye popeyes yok ama trendyolda aktif satış yapıyorlar "Popeyes: The Ghost Seller"
o ne biçim popeyes la
keşke trendyoldan sipariş verip kurye siparişi alır almaz parasını verip alaydın aklıma sıradayken geldi
"Popeyes the ghost Seller" only on playstation

WhatsApp Image 2022-05-03 at 21.25.13.jpeg

ALLMİGHT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Tuğfan Günener
arkadaşlar merhaba daha daha da şöyle bir kampanya var
şimdi burda "1 adet Popeyes “ULTI ZERO MENÜ” satın alımına, 1 adet Popeyes “MAXI MIX MENÜ” hediye kazanacaktır" böyle bir yazı var ama internette ulti zero menü diye aratınca popeyes e dair hiçbirşey çıkmıyor bi bk de var böyle bir şey var ama popeyes de yok
şimdi popeyes de resmi olarak böyle bişey yok ben şimdi restorona gidip de rezil olmak ta istemiyorum . Ordaki kasiyere söyleyip kodu gösterirsem sıkıntı olur mu?
bide ne kadar ücret ödeyeceğimi bilen bi arkadaş var mı yazmamışlar

Bruh moment be

Top Bottom