Neler Yeni

POWER BOOST 500W KASA Alınır mı?

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,367
İsim
Hakan
Nahh !

Kesteko

80+ Gold
En İyi Cevap
36
Ben kaydettim.
Tabii bu yetersiz bir kanıt, bir tane kanıt ile pek bir şey demek mümkün değil.

Herkes biliyor ki PB PSU'lar genel olarak dandik, diğer modellere göre patlama ihtimali daha yüksek.

Gamer_g

80+ Bronze
Ben kaydettim.
Benim attığım videoyu sonuna kadar izle öyle konuş

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Tabii bu yetersiz bir kanıt, bir tane kanıt ile pek bir şey demek mümkün değil.

Herkes biliyor ki PB PSU'lar genel olarak dandik, diğer modellere göre patlama ihtimali daha yüksek.
Hakkaten la bunu neden kanıt diye gösteriyorlar.
Geçen arkadaşımın xigmatex psusu arızalanmıştı buna bakarsak.

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
al onu biraz elektrik verip ermenlere fırlat azerbaycanlı kardeşlerimiz rahatlasın

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
psu su c4 ayrıca malzemeleri de kalitesiz
asla kullanma

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ender İSKENDER
Psu olaraksa
FSP FSP400-60HCN 400W AKTIF PFC POWERSUPLY 291,17 TL yerine 246,00 TL
Yada
Yada biraz daha verebilirim dersen 80plus sertifikalı
HIGH POWER HPE-400BR-A12S 400W 85+ Bronze Aktif PFC ATX 366,00 TL yerine 318,00 TL
Alıp fanı öne takıp içeri hava vererek PSU üzerinden de havayı tahliye ederek işe yarar bir kasa toplamış olursun bence bütçenide almaz PSU yansa bile en azından kuvvetle muhtemel sistemini götürmez ve yangın çıkarmaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada fırsat bulup Corsair siparişi verdim kendim toplarken ama fırsatını bulamasaydım vx plus alacaktım. Verimliliği yüzde seksen de kalıyor ama geçmiyor güvenlik olaraksa yüksek akım ve yüksek sıcaklık koruması yok ama diğer bütün korumalar mevcut yüksek güç koruması da var. Bence okadar paraya bu kadar aerocool PSU alınabilirdi. Ama şansım rast gitti fırsatını bulup Corsair spec5 vs550 alabildim.

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
PSU olaraksa
FSP FSP400-60HCN 400W AKTIF PFC POWERSUPLY 291,17 TL yerine 246,00 TL
Yada
Yada biraz daha verebilirim dersen 80plus sertifikalı
HIGH POWER HPE-400BR-A12S 400W 85+ Bronze Aktif PFC ATX 366,00 TL yerine 318,00 TL
Alıp fanı öne takıp içeri hava vererek PSU üzerinden de havayı tahliye ederek işe yarar bir kasa toplamış olursun bence bütçenide almaz PSU yansa bile en azından kuvvetle muhtemel sistemini götürmez ve yangın çıkarmaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada fırsat bulup Corsair siparişi verdim kendim toplarken ama fırsatını bulamasaydım vx plus alacaktım. Verimliliği yüzde seksen de kalıyor ama geçmiyor güvenlik olaraksa yüksek akım ve yüksek sıcaklık koruması yok ama diğer bütün korumalar mevcut yüksek güç koruması da var. Bence okadar paraya bu kadar aerocool PSU alınabilirdi. Ama şansım rast gitti fırsatını bulup Corsair spec5 vs550 alabildim.
Aynen kanka.
550tl powerboost almak yerine.
Ucuz bir kasa daha kaliteli bir psu almak daha mantıklı olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ender İSKENDER
Aynen kanka.
550tl powerboost almak yerine.
Ucuz bir kasa daha kaliteli bir PSU almak daha mantıklı olur.
Kasa ucuz ve muhtemelen dandik ama en ucuz kasalar arasından düzgün hava akışı ihtimali olan bir bu vardı hatta ilerde öne bir fan daha arkaya bir egzoz fan ve yanada grafik kartını beslemek için bir fan koyar kadın çorabı kumaşından toz filtresi yapıp fanların önüne takarsa pozitif basınçlı güzel havalandırmalı bir kasası olur. Kasa tasarımı eski ama kötü değil.

Gamer_g

80+ Bronze
La heryere atıp durma şu video'yu. Bıkmadın YouTuber fanboyluğundan.
Off yeteer hep siz çıkardınız fanboy kelimesini herkesi sinir ettiniz modart pc bile sizin yüzünüzden ben fanboy değilim dedi @Mehmet Yılmaz buyur gör bıktım hep siz dedikten sonra çıktı fanboy herkesin sistemine kötü diyip hep kendi sisteminizi önerim tmm eyvallah çok daha ucuz da başka uygun sisteme kötü diyeceğinize bizim sistem biraz daha uygun diyip söyleseniz.🙂

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Kasa ucuz ve muhtemelen dandik ama en ucuz kasalar arasından düzgün hava akışı ihtimali olan bir bu vardı hatta ilerde öne bir fan daha arkaya bir egzoz fan ve yanada grafik kartını beslemek için bir fan koyar kadın çorabı kumaşından toz filtresi yapıp fanların önüne takarsa pozitif basınçlı güzel havalandırmalı bir kasası olur. Kasa tasarımı eski ama kötü değil.
Aynen bütçe kısıtlıysa kasadan feragat edilebilir.
Hatta çok tehlikeli değilse evde çocuk falan yoksa bir süre uzay montaj kullanılıp daha sonra kasa da alınabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
951,896
Üyeler
150,003
Son üye
Aykut/