Neler Yeni

Power tusuna basınca kasa artık geç açılıyor

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,451
İsim
Burak Doğan
1681245444306.png

sistem özellikleri böyle w11 gectigimden beri kasa aniden acılırdı simdi 3 4 sn gec acılıyo güç tusuna bastıgımda

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,451
İsim
Burak Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,170
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Güç düğmesine bastıktan sonra pcye gücün gelmesi mi 2-3 saniye geç oluyor yoksa direkt windows açılma süresi mi 2-3 saniye uzadı

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,451
İsim
Burak Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güç düğmesine bastıktan sonra pcye gücün gelmesi mi 2-3 saniye geç oluyor yoksa direkt windows açılma süresi mi 2-3 saniye uzadı
gücün gelme süresi geç oluyor normalde tusa basınca 0.1 saniyede acılan pc simdi 4 5 saniye sonra güc alıyor temizliğini falan yaptım w11'e geçtiğimden beri böyle

Barmong

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İbrahim
Benimde aynı sorun vardı çözdüm. Kasaya fan vs. Bağlantılar yapmak için kasa ile uğraşmıştım. Psu sanki gücü geç veriyormuş gibi 2-3 bazen 5 saniye geç açılıyordu. Kasa ile uğraşırken istemeden ana kartın arkasında otomatik bios güncelleme tuşunu bozdum sanırım tuş basılı kalmış bios için ayrılmış usb girişinede klavyem bağlıydı tuş basılı olduğu için bios güncellemeye çalışıyor (diye tahmin ediyorum) bu yüzden geç açılıyormuş. Tuşu pense yardımı ile geriye çektim ve sorunu çözdüm. Muhtemelen anakart chipset'i bios güncellemeye çalışıp o süre içerisinde bios dosyasının arıyor. Bu yüzden gecikiyormuş.

Top Bottom