Neler Yeni

PowerColor Fighter Radeon RX 6600XT Alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Can Erçelik
Selamlar dostlar. Geçtiğimiz günlerde, 2017 senesinde topladığım MSI GTX 1050ti ve Ryzen 7 1700 bileşenlerine sahip olan bilgisayarıma bir güncelleme getirme kararı aldım. İşlemci tarafında Ryzen 5 5600X kararını verebilmişken; ekran kartı tarafında son derece çıkmaz bir yola girdim. Tamamıyla markalara olan güven ve alışılmışlık yüzünden ekran kartı tercihimi MSI, Asus ve Gigabyte gibi markalardan yana kullanmak istedim, ama gelin görün ki PowerColor isimli marka, RX 6600XT ekran kartını diğer tercih etmek istediğim markalardan 900TL gibi hatırı sayılır bir ücret farkıyla piyasaya sürmüş durumda. Sizce 900TL için ülkemizde diğer bilindik markalar kadar adını duyuramamış PowerColor firmasından RX 6600XT ekran kartını almam ne kadar güvenilir olur. Bu markayla herhangi bir sıkıntı yaşayan biri var mı merak ediyorum. Her türlü bilgiye açığım. Şimdiden teşekkürler.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,547
İsim
Hacı
Bence alınmaz. Çünkü RAM lerinin üzerine Termal PAD temas etmiyor. Kart küçük ve soğutucusu ufak.

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,919
İsim
Hasan
300 Fazla verip bunu almak daha mantıklı değil mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Powercolor iyidir de o modeli giriş seviyesi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Can Erçelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Hocam PowerColor gibi bu markayı da daha önce işitmedim. Bu marka yüzünden mağdur olan birini tanıyor musunuz ya da herhangi bir ürününü kullanıyor musunuz?

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,547
İsim
Hacı
Hocam PowerColor gibi bu markayı da daha önce işitmedim. Bu marka yüzünden mağdur olan birini tanıyor musunuz ya da herhangi bir ürününü kullanıyor musunuz?
Asrock kalitelidir, Alınır. Powercolorun RED DEVİL modeli efsanedir.

Aron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Eren Senol
Kötü markalar değil bunlar hocam. Sadece genel olarak sürekli duyduğumuz markaları biliyoruz biz o yüzden bunları pek bilmiyoruz. Asrock Anakart kullanıyorum ben. Kolay kolay sorun yaşamazsınız merak etmeyin. Ve bu modelin soğutma performansı baya iyi diye biliyorum.

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,919
İsim
Hasan

Hepsi dünya çapında ünlü markalar . Sadece Tr pazarında yeni sayılır. Yeni de değiller aslında ama siz duymamışsınız demek ki. Her markayla sorun yaşayan olur. Asus MSI kartlarda da problem çıkar. O yüzden Markaların giriş seviyesi ürünlerini almamaya çalışın imkanınız varsa. Powercolor Fighter modeli gibi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,282
Üyeler
141,431
Son üye
VeyselBey
Top Bottom