Neler Yeni

Pozitif Teknoloji den Macbook alınır mı ?

scany

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Can
Pt sitesinde Macbook m2 8gb ram modeli 13 inchlik 37 iken 15 inchlik modeli 36k yenilenmiş ürünü bu şekilde elden çıkarıyor olabilirler mi üstüne 6k daha koyup Teknosadan almak daha mantıklı değilmi? Adamlar yenilenmiş ürünü ellerinde kalmış gibi ucuz fiyata veriyorlar değişik bir şey satın alan varmı M2 li versiyonu

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
murat akın
Sorunuzu tam olarak anlayamadım ancak oradan daha önce bir kaç kez alışveriş yaptım ve hiç birinde bir sorun yaşamadım. Ben mac değil ipad almıştım.

scany

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorunuzu tam olarak anlayamadım ancak oradan daha önce bir kaç kez alışveriş yaptım ve hiç birinde bir sorun yaşamadım. Ben mac değil ipad almıştım.
13 inch Macbook 15 inchten daha pahalı yenilenmiş ürünü satiyorlarmi diye şüpheleniyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
murat akın
13 inch Macbook 15 inchten daha pahalı yenilenmiş ürünü satiyorlarmi diye şüpheleniyorum
Benim aldığım ürünler sıfırdı. PT'nin yenilenmiş ürün sattığını düşünmüyorum eğer öyle bir durum varsa ürün açıklamasında belirtirler diye düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Pozitif Teknoloji
Pozitif Teknoloji olarak, ürünlerimizin durumunu ve fiyatlandırmasını net bir şekilde belirtmeye özen gösteriyoruz. Eğer bir ürün yenilenmişse, bu bilgiyi açıkça ürün açıklamalarında yer alacak şekilde paylaşıyoruz. Ayrıca, alışveriş yapmadan önce ürünün durumu hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız!
Sadece outlet kategorisi altındaki ürünler 2. el veya teşhir ürünleri olabilir; onun dışındaki tüm ürünler sıfır kapalı kutudur. Ürünler elinize ulaştığında jelatin ya da koruma bandını sizler açmaktasınız.

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Musa ÖZ
Pt sitesinde Macbook m2 8gb ram modeli 13 inchlik 37 iken 15 inchlik modeli 36k yenilenmiş ürünü bu şekilde elden çıkarıyor olabilirler mi üstüne 6k daha koyup Teknosadan almak daha mantıklı değilmi? Adamlar yenilenmiş ürünü ellerinde kalmış gibi ucuz fiyata veriyorlar değişik bir şey satın alan varmı M2 li versiyonu
iki defa oradan ipad aldım hiçbir sıkıntı yaşamadım

Top Bottom