Neler Yeni

Pre Workout önerir misiniz ?

Emin aydn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammet Emin aydın
Şimdi hocam karşılaştırma yaptığımızda Hardline nox 2 daha iyi. Hiq çok iyi bir ürün fakat içerik karşılaştırması yaptığımızda hardline nox 2, hiqden daha iyi olarak görülüyor. L-tyrosine hiq da 500 mg'ken hardline de 1000 mg ve bu değer çok iyi çünkü normalde hangi pre workouta bakarsanız bakın 500 mg fazla l-tyrosine koymazlar ama şöyle bir eksi yanı var hardline nox 2 bunu 1 ölçek 36 gram da veriyor fakat hiq bu değeri 13 gram da verebiliyor. Yani bunun sonucunda en iyisi hiq pre workout olarak çıkıyor. Çünkü 2 ölçek attığınız an hardlineden her türlü daha öne oluyorsunuz ayrıca hardline de l-teanin yok ve l-teanin bence pre workoutlarda olması gereken bir madde o yüzden hiq alabilirsiniz hardline almanıza gerek yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kingsizeyi sorarsanda kingsize çöp diyebileceğim kalitede bir ürün.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi her böyle konular açılınca sizlerden 1 tane görüyorum kesin yani olmazsa olmaz bu olaylarda yaşlı amcalar gibi mikrofonu eline alıp karşı çıkan birisi oluyor. Şöyle anlatayım bahsettiğin tavuk pirinç proteini sağlar enerji vs çok düşük miktarda sağlar. Protein tozu için deseydin bi ihtimak okey diyebilirdim ama burada arkadaş pre workouttan bahsediyor ve pre workout gerçekten işe yarayan bir supplement. Bundan dolayı da eğer spora gidecekse alınması gereken supplementlerden birisidir. Konu sahibi hangisini alsam diye sormuş. Alsam mı almasam mı kararı yok ortada o yüzden pek aldırış etmeyecektim yorumuna fakat belki okuyupta anlarsın diye yazdım yorumu. Umarım araştırma yaparsın böyle konulara o şekilde yanıt verirsin.
Aga hiq high pro mu yoksa hiq smash pro mu ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,320
Üyeler
151,881
Son üye
BluntLofty
Top Bottom