Neler Yeni

Pre Workout önerir misiniz ?

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,579
İsim
oğuzhan ege

cnbskya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Halim Can Başkaya
Naçizane tavsiyem preworkout kullanmaman, onun yerine spor öncesi kafein + basit karbonhidrat ile idman performansını üst noktaya çıkarabilirsin. Preworkout bi noktadan sonra içeriğinden ötürü bağımlılıkta yapıyor. Ama bu etkilerini biliyorum(araştırdım) yine de almak istiyorum dersen Hardline'ı tercih edebilirsin. İçeriği güzel görünüyor

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
529
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Kırmızı pancar suyu ve kahve yeterli bence pre ben de kullanıyorum ama haftada 1 yada ayda 1 felan kullanınca tabi ki daha iyi oluyor ama her seferinde kullanmak bence zarar.

https://proteinocean.com/preworkout?boyut=300g&aroma=limonata Ben bunu kullanıyorum diğerleri hakkında bir fikrim yok ama alacak olsam kingsize alırdım

Kreatin de kullanıyorsan pancar suyu kullanırken su alımını dikkat etmeni tavsiye ederim

Son düzenleme:

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,579
İsim
oğuzhan ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,579
İsim
oğuzhan ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kırmızı pancar suyu ve kahve yeterli bence pre ben de kullanıyorum ama haftada 1 yada ayda 1 felan kullanınca tabi ki daha iyi oluyor ama her seferinde kullanmak bence zarar.

https://proteinocean.com/preworkout?boyut=300g&aroma=limonata Ben bunu kullanıyorum diğerleri hakkında bir fikrim yok ama alacak olsam kingsize alırdım

Kreatin de kullanıyorsan pancar suyu kullanırken su alımını dikkat etmeni tavsiye ederim
Bu ürünü çok gördüm salonlarda kullanan ama benim attığımda 20 den fazla bir sürü özellik var onlar çok dikkatimi çekti. Kingsize kreatin kullanıyorum bide karıştırıp denemeyi düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Creatin hariç tüm suplementler boş
Kingsize kreatin kullanıyorum onunla beraber ilk defa kullancam merakından alasım var.

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
Bu ürünü çok gördüm salonlarda kullanan ama benim attığımda 20 den fazla bir sürü özellik var onlar çok dikkatimi çekti. Kingsize kreatin kullanıyorum bide karıştırıp denemeyi düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kingsize kreatin kullanıyorum onunla beraber ilk defa kullancam merakından alasım var.
Preworkout işleri sıkıntılı düzenli kullandıktan sonra kullanmadan antrenman yapamıyorum diyen çok duydum

Top Bottom