Neler Yeni

Prehesap.com Sitesi Güvenilir mi?

uydu3

80+ Silver
Arkadaşlar maili üstünüze alsanız bile geri alabiliyorlar hesabı ama mail değişenler düşük ihtimalli garanti dedikleride hesabın yerine başka hesap veriyolar

uydu3

80+ Silver
Premium diye bir şey yok. Orijinal minecraft var korsan minecraft var. Premium adı altında orijinal minecraft satın alınmış çalıntı hesaplar var. Ben hiç o riske girmedim. Direk orijinal satın aldım. Giriyorsun Microsoft’un sitesine ve orijinal minecraft satın alıp keyfine bakıyorsun.
Tabi paran varsa xd

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Şanslı iseniz hesap gitmez garantisi :D
Ha öyle garanti diyorsun. :D
10₺ zaten deneyelim şansımızı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Premium diye bir şey yok. Orijinal minecraft var korsan minecraft var. Premium adı altında orijinal minecraft satın alınmış çalıntı hesaplar var. Ben hiç o riske girmedim. Direk orijinal satın aldım. Giriyorsun Microsoft’un sitesine ve orijinal minecraft satın alıp keyfine bakıyorsun.
Peki kaç yıl önce aldın? :D
Şu anda 250₺'de. 😁

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Çoğu sitede hesabın şifresinin kendi kendine değiştirildiğini söylüyorsun. Yeni hesap veriyorlar. Muhtemelen orada da bu mantık vardır.
Bu şekilde fazla hesap tırtıklayan kişiler de var 🥱
Tamamdır, teşekkür ederim.
Hesabın şifresinin kendi kendine değiştiğini söyleyince yenisi veriyorlar. 😁

Onurkotlutok05

80+ Gold

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Tamamdır, teşekkür ederim.
Hesabın şifresinin kendi kendine değiştiğini söyleyince yenisi veriyorlar. 😁
Çoğu sitede böyle çünkü hesapların kontrolü kendilerinde bile olmuyor. Ondan dolayı sen mi değiştirdin başkası mı değiştirdi anlayamıyorlar. E alıcı kaybetmek de istemiyorlar. Üstüne birde alıcı koruması var başlarına bela açmak istemiyorlar. Ama ben uczpre kullanmıyordum. Orada nasıl bilmiyorum. Yaklaşık 1 yıl öncesine kadar PreminTR kullanırdım, siteye güncellemeler gelmiş artık güvenilir mi bilmiyorum.

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Çoğu sitede böyle çünkü hesapların kontrolü kendilerinde bile olmuyor. Ondan dolayı sen mi değiştirdin başkası mı değiştirdi anlayamıyorlar. E alıcı kaybetmek de istemiyorlar. Üstüne birde alıcı koruması var başlarına bela açmak istemiyorlar. Ama ben uczpre kullanmıyordum. Orada nasıl bilmiyorum. Yaklaşık 1 yıl öncesine kadar PreminTR kullanırdım, siteye güncellemeler gelmiş artık güvenilir mi bilmiyorum.
Yani farklı kişilere aynı hesabı atma şansıda mı var?

SefaBaba

80+ Silver
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,032
İsim
Safa Uyğun
Helal Be - Posts | Facebook
:D
Yani farklı kişilere aynı hesabı atma şansıda mı var?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,667
Üyeler
156,191
Son üye
sdgshbxcvx
Top Bottom