Neler Yeni

Prematüre zeka sorunu yapar mı?

Prime777

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Prime
Prematüre dogdum: 6. Ay.

Zeka sorunum oldugunu dusunuyorum. Bir seyi hemen unutuyorum, karistiriyorum, tekrar etsem bile! Ornegin, 3-4 gun attigim alintiyla ugrastim, 40 dk'lik videoyu toplam 2 kere izledim, anliyorum, isleme gelince unutuyorum, boyle devam ediyor. Surekli karistirmak, unutmak, en basitinde bile, ders veya herhangi bir sey fark etmez! Bunun tabii ki illa prematüre diye bir seyi ogrenmemeye calismak mantiksiz, zaten daha once hic calismadigindan ve yeni basladigindan zorlanma olabilir mantik dersi ama prematüre olunca ve "kendi teshisimle" kendi geri zekaliligimla, zeka geriligimle, unutkanligimla birlesince ortaya ultgerizakali cikiyor. Prematüre'nin baska olumsuzlugunu gormedim hastalik konusunda eger gozumdeki uzagi gorememe, bulaniklik Prematüre ile alakali degilse genetik alakalidir veya ben bozmusumdur.

Quervain

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
koray erol
Böyle bir sorunun olsaydı zaten farkına varmazdın. Dışarda ne insanlar var. Aşıyla çip takıldığına inanlar, kaşık yapıştıranlar...

Koyun Shaun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,270
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Fazla çekmektrn böyle oluyor hep
Mesaj otomatik birleştirildi:

Böyle bir sorunun olsaydı zaten farkına varmazdın. Dışarda ne insanlar var. Aşıyla çip takıldığına inanlar, kaşık yapıştıranlar...
Aşıyla zaten çip yapıştırıyorlar bilmiyor musun

Top Bottom