Neler Yeni

Premier Pro da video kırpma nasıl oluyor

sancak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Muhammet Sancak
Merhaba premier pro da videoyu kare hale getirmeye çalışıyorum bir türlü bulamadım youtube da video izliyorum hep sahneyi sıfırdan ayarlayıp sonra videoyu koyuyorlar ben video üzerinde birçok işlem yaptım şimdi sil, yükle tekrar aç vs. Uğraşmadan nasıl kare hale getirebilirim bir videoyu

Eminertekin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,562
İsim
Emin Ertekin
Merhaba premier pro da videoyu kare hale getirmeye çalışıyorum bir türlü bulamadım youtube da video izliyorum hep sahneyi sıfırdan ayarlayıp sonra videoyu koyuyorlar ben video üzerinde birçok işlem yaptım şimdi sil, yükle tekrar aç vs. Uğraşmadan nasıl kare hale getirebilirim bir videoyu
bununla ilgili youtube de nasıl yapılır videoları var bakabilirsin .

Alex Mason

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Kağan
Kare derken kare sansür şeklinde mi

Alex Mason

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Kağan
Tamam anladım şimdi video en sağ üstteyken üzerine çift tıkla orda kırpma ayarları olur shift e basılı tutup yap

Alex Mason

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Kağan

Alex Mason

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Kağan
Hiç bir şey anlamadım yazdığından premier pro dan bahsediyoruz her yerinde bir şey var videoya iki kere tıkla diyorsun da bir şey çıkmıyor
Hocam uygulamaya videoyu attıktan sonra 4-5 bölüm vardır en sol üstünde videonun saf hali vardır (başka bişeyde olabilir) altta video havuzu ve videoyu editlemelik bir yer var orda videonun üstüne tıkla sonra en sağ üstteki bölmede video gelir sonra videonun üstüne çift tıkla shift e basılı tutarak kırp

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,767
Üyeler
154,464
Son üye
mkbgl
Top Bottom