Neler Yeni

Prim için ruhunu satacak internet satıcılarından uzak durun

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Emre
Merhaba arkadaşlar başıma gelen olayı sizlere anlatmak istiyorum. Bilgilenip sizlerin de başınızın ağrımaması için.
Binamıza turkcell in fiber hattı yeni geldi ve satış temsilcisi denilen primle çalışan soysuz yeni bina indirimi olacağını ve 100 mbps interneti 105 tl ye sağladıklarını belirtelerek kapıda sözlü ve sürekli telefonumu nereden bulduysa telefondan rahatsız ederek beni ikna etmiştir. İkna olduktan sonra hali hazırda bulunan bakır hattımı iptal ettirip turkcell e geçiş yaptım. Sisteme girince ilk şokumu yaşadım firma 20 mbps internet bağlamış olup beni kandırmıştı. 532 hat ile şikayet oluşturmama rağmen sözlü vaatlerin kabul olmayacağını sadece taahütte yazanın asıl olduğunu belirtti. Ben de btk, cimer dahil tüm hakkımı arayacağım yerlere şikayetimi oluşturdum. Hakkımı alır mıyım bilmiyorum ama yaptıkları resmen dolandırıcılık. Dikkat etmenizi satış temsilcilerinin dediklerini kabul etmemenizi öneriyorum .

nealean

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
Yusuf
Geçmis olsun, baş ağırıtır bunlar hep

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,899
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Benzer bir şeyi de Türk Telekom yapmıştı bize 7 sene önce.Şubeye gittik.Ev adresi dedi verdik.Evinizde 35 Mbps fiber verebiliriz şu kadar falan dedi,tamam olur dedik.Evde tt fiber yokmuş o zaman.VDSL kağıdı doldurmuş,imzalarken 16 Mbps işaretlemiş onu gördük.Tartışma çıktı, yokmuş fiber napayım diyo? Ee söyle ? Yırttık kağıtları ayrıldık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Furkan Karaman
Turk.net içinde bir numara sürekli arıyor, neymiş faturadaki KDV'yi zaten ödüyormuşuz, ek ücret çıkmadan Dsmart TV bağlayabilirmişiz.
Bu tarz aracılardan kesinlikle uzak durmak gerek.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,675
Üyeler
152,718
Son üye
Said0
Top Bottom