Neler Yeni

🔥İndirim Prime Day Çizgi Roman Listem🔥🔥

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,139
İsim
Mehmet Aslan
Prime Day kitap indirimleri kampanyasında Çizgi Roman faslıyla devam ediyoruz , işte tavsiye ettiğim eserler🔥

Önemli Duyuru: Ciltler rastgele seçilmiştir serileri satın almadan önce ciltleri tek tek aratarak alınız.

Neil Gaiman dan bir başyapıt seri Sandman , bu fiyata piyasada yok üstelik böyle fiyatlı bir üründe 4 al 2 öde var alan aldı çök🔥
Alan Moore den bir yine bir başyapıt Swamp Things , çok eski bir seridir haliyle çizimleri de öyle haberiniz olsun , bende biriktirmeye başlayacağım 6 ciltten oluşmakta🔥
3 Büyükler arasında bir seri daha Watchmen , indirimlere ek 4 al 2 öde var kaçırma🔥
Hellboy un yaratıcısından ödüllü bir eser , tek cilttir🔥
Bir DC klasiği Planetary , 4 al 2 öde mevcut🔥
Golyat ve Ay Polisi indie denilebilecek 2 eser , çizim tarzı herkese hitap etmeyebilir , bu fiyata Sert Kapak olmaları bir avantaj🔥
Yine popüler serilerden biri Vaiz , çizimleri meraklısına çok güzel , biraz uzun bir seridir cüzdanınızı yakabilir :D 4 al 2 öde mevcut🔥
Hakikat Bürosu bildiğiniz komplo teorilerini içeren bir eser , tek ciltliktir alınır 🔥
Franz Kafka nın meşhur eseri Dönüşüm ün Çizgi Roman uyarlaması , ben 18 liraya mı ne almıştım 45 olmuş hala alınır , kitaplığımda var standarttan çok daha büyük ve sayfaları dehşet derecede kalın o fiyata o kalite beklemiyordum açıkçası🔥
1984 ün Çizgi roman uyarlaması , bende can yayınlarının olanı var çizimleri baya baya iyi ama herkese hitap etmez ve enine uzun boyuna kısa ve kalın bir eser , alternatif olarak Domingo nun baskısını da önerebilirim
Çocukluğumuzun çizgi dizisi Ten Ten in çizgi romanı , Ciltli ve kutulu set indirim yok ama gurmesine tavsiyem olarak ekledim🔥
Türk Yazar ve Çizerlerden popüler bir tek ciltlik hikaye Teşebbüs , Bilgisayar Mühendisliği ve İşletme okuyan Metin ve Barışın paraya sıkıştıkları için eskort sitesi kurma hikayesini anlatıyor:kekw: Kitaplığımda var küçük boyutlu ve tatlı bir seri.
Wunderwaffen 2. Dünya savaşı temalı efsane çizimli bir seri , 4 al 2 öde mevcut🔥
Biraz da fümetti seriler önereyim , İtalyan Çizgi Romanı olan Fümettinin olayı rastgele alıp okuyabilmenizdir , mesela 100-150 ciltlik seriye denk gelirseniz istediğiniz bir cildini alıp okuyabilirsiniz.

CiftciAli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Ali
Vay be 1984 ün çizgi romanı da varmış. Kitabını yeni almıştım 22 liraya :)

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
Akın Serhan Toğrul
Teşebbüs zamanında bir telefon uygulamasında yayınlanıyordu her bölüm için de ücret istiyordu. güncele kadar öğrenci paramla bölüm açmıştım hey gidi eski günler :D

Top Bottom