Neler Yeni

Programı ne yaparsam yapayım çalıştıramıyorum çıldırmak üzereyim

Hyaena

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Mert
arkadaşlar OBS studio isminde bir ekran kayıt programı indirdim ve kurdum, programı çalıştırmak istediğimde bana ".......dll" dosyası eksik gibi bi uyarı vermişti dll dosyasını yükledim ardından başka bir dll dosyasının eksik olduğunu söyledi onu da yükledim ardından yine başka bir dll dosyasının eksik olduğunu söyledi ve böyle 10-15 tane dll dosyası indirdim son bir dll dosyasının ardından "program düzgün olarak başlatılamadı 0xc00007b" hatası almaya başladım ve bu hatayı ne yaparsam yapayım çözemiyorum önce windows update yaptım olmadı All İn One Runtimes ile yazılımları güncelledim yine olmadı internetteki bütün kaynaklara gös attım ama çözümünü bulamadım lütfen bu konuda bana yardımcı olur musunuz bu hatayı nasıl çözeceğim?

Berat Özdemir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Berat Özdemir
Discord
RevelioLivento#9596
DLL eksiklerini elinizle yüklemeniz başlı başına bir hata. DLL eksik olmasının sebebi Windows'u kurduktan sonra Visual C++ Runtime sürücülerini kurmamış olmanız. Aşağıdaki linkten 2015-2017-2019 ve 2022 sürümünü yükleyin. Hâlen çalışmaması halinde 2010-2013 gibi eski sürümleri ve 32 bit sürümlerini de yükleyin sorun çözülecektir. Bilgisayarınızda tüm Runtime kütüphanesinin yüklü olması her türlü artıdır, eski bir uygulamayı çalıştırmak istediğinizde eski bir DLL gerekebilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,731
Üyeler
141,477
Son üye
azapeagle
Top Bottom