Neler Yeni

Çözüldü✓ Programlarin hic biri acilmiyor

Emireli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emireli Eliyev
Dun kernel 32 hatsi aldim onu cozdum sonra hic bir program acilmiyo oyuna girmek istiyorum acilmiyor driver bosstere girmiyor her urlu acilmiyor gorev yoneticisinde hic bir sey gelmiyor (windows 7) bilgisayarim

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,385
İsim
Emre Zengin
Dun kernel 32 hatsi aldim onu cozdum sonra hic bir program acilmiyo oyuna girmek istiyorum acilmiyor driver bosstere girmiyor her urlu acilmiyor gorev yoneticisinde hic bir sey gelmiyor (windows 7) bilgisayarim
Driver Booster kullanıyorsan direkt format at. Sisteminin özellikleri nedir?

Emireli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emireli Eliyev
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,385
İsim
Emre Zengin
intel i3 (3 cu nesil) intel hd grapics 3000 ram 4g
Mesaj otomatik birleştirildi:

su anda sayili programlara gire biliyom sistem ozelliklerine bile giremiyorum
Windows arama kısmına CMD yaz yönetici olarak çalıştır. Çalıştırdıktan sonra sfc /scannow yaz bakalım ondan sonra entera bas. %100 olduktan sonra bilgisayarı yeniden başlat bakalım. Elinde Windows formatı varsa buna tekrardan format at.

Emireli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emireli Eliyev
Windows arama kısmına CMD yaz yönetici olarak çalıştır. Çalıştırdıktan sonra sfc /scannow yaz bakalım ondan sonra entera bas. %100 olduktan sonra bilgisayarı yeniden başlat bakalım. Elinde Windows formatı varsa buna tekrardan format at.
yapiyorum eskiden ilk bilgisayar win 7 di sonra win 10 yaptim sorna (babam win 7 yap bune dedi) su anda win 7 (rusca) bunu yaptikdan sonra promlem kalkmazsa format atmaktan baska are yokmu?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,385
İsim
Emre Zengin
yapiyorum eskiden ilk bilgisayar win 7 di sonra win 10 yaptim sorna (babam win 7 yap bune dedi) su anda win 7 (rusca) bunu yaptikdan sonra promlem kalkmazsa format atmaktan baska are yokmu?
Driver Booster kullanmakla zaten hata yapmışsın. Şuan bu bilgisayar için Custom Windows kurmak en iyisi olur.

Emireli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emireli Eliyev
Driver Booster kullanmakla zaten hata yapmışsın. Şuan bu bilgisayar için Custom Windows kurmak en iyisi olur.
driver booster yerinehangi uygulamni kullanmamimi onerirsin dirver kurmakk icin. iso nu windows 7 ultimate rusca indirmistim

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,385
İsim
Emre Zengin
driver booster yerinehangi uygulamni kullanmamimi onerirsin dirver kurmakk icin. iso nu windows 7 ultimate rusca indirmistim
Uygulama kullanmana gerek yok. Windows Update güncelleştirmeleri gelirse onları yap. Intel'in sitesinden işlemcinin grafik birimini güncelle.

Emireli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emireli Eliyev
Uygulama kullanmana gerek yok. Windows Update güncelleştirmeleri gelirse onları yap. Intel'in sitesinden işlemcinin grafik birimini güncelle.
KANKA DUZELDI WINDOWS 7 DE olmuyo windows 7 desteklenmiyo

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,329
Üyeler
145,161
Son üye
SaidThat
Top Bottom