Neler Yeni

Proje Teslim İçin Yardım

azad4671

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Utku
herkese merhaba 10.sınıfa gidiyorum matematikten proje aldım 3 mayısta teslim etcem fakat hoca test kitabı bitirme ödevi verdi sonradan soruları sorcam dedi benimde açığım baya fazla konuları da anlamadığım için mecburen video çözümden bakıyorum ne yapabilirim sorarsa cevap veremem acil taktik verir misiniz

baran'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
İsmail baran
Instagram
ismail.baranq
herkese merhaba 10.sınıfa gidiyorum matematikten proje aldım 3 mayısta teslim etcem fakat hoca test kitabı bitirme ödevi verdi sonradan soruları sorcam dedi benimde açığım baya fazla konuları da anlamadığım için mecburen video çözümden bakıyorum ne yapabilirim sorarsa cevap veremem acil taktik verir misiniz
Her üniteden birer soru ezberle hocanın sorduğu soruda ezberlediğin sorulardan birine benzer çıkar soruyu doğru yapamasan bile yarısını falan yaparsın hocada bişey demez.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,459
İsim
Mehmet Aslan
ortaokulda hocam proje ödevi olarak matematik kitabı yazdırmıştı (şaka değil) ve içindekiler bölümü eklemedim diye 60 puan vermişti 😪 Bak anılarımı depreştirdin şimdi:uzgunpeepo::kekw:

Hanaz

80+ Silver
Niye bukadar kasıyosunuz ki ben hep edebiyattan aldım max kitap özeti istiyorlardı

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
470
İsim
muhammed samet
ortaokulda hocam proje ödevi olarak matematik kitabı yazdırmıştı (şaka değil) ve içindekiler bölümü eklemedim diye 60 puan vermişti 😪 Bak anılarımı depreştirdin şimdi:uzgunpeepo::kekw:
Ortaokul hocalar her zaman ağza alınmayacak hakkaretler yemeyi seviyor benimki sınavda 25in 5 mi hızlı yazdım biraz dokuza benzedi diye puan vermemiş herkesin içinde beni küçük dusurmustu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
913,391
Üyeler
141,709
Son üye
Wallendor