Neler Yeni

Project Zomboid başlamayı düşünüyorum çok zor mu

Vazq3ex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Ahmet
Merhabalar uzun zamandır bu oyunu denemek istiyordum fakat çok zor gibi gözüküyor birde çok fazla tekrara sararacak gibi gözüküyor bu yüzden almakta çekiniyorum şöyle uzun saatler oynanacak bir oyuna benziyor teması da ilgimi çekiyor oynayan varsa deneyimini söyleyebilir mi malum yaz indirimi sepet yaptım bu oyunu da katmak istiyorum

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,190
İsim
Oğuz
Zorluk modları var, en kolayından başla öğrene öğrene oynarsın fakat öyle hikayeli oyun gibi tek seferde oturup oynayayım demelik bir oyun değil. 100'lerce saat gömersin, güzel oyundur.

Vazq3ex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
beni korkutan şey oyun çok fazla detaylı galiba sürekli video izlemekte istemiyorum kendim keşfederek yapmak istiyorum oyun yardım ediyor mu yoksa elden ring gibi oyuna atıp kendi başına bırakıyor mu

Bünyamina

80+ Platinum
Alıştıktan sonra o zorluk keyif verecektir. :D

Vazq3ex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aldım oyun insin başlayacağım umarım çabuk alışırım çok başlamak istediğim oyundu tavsiyelere açığım :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
hamza ersoy
aldım oyun insin başlayacağım umarım çabuk alışırım çok başlamak istediğim oyundu tavsiyelere açığım :D
alıştıktan sonra oynayıp oynayabileceğin en huzur veren hayatta kalma oyunu. ama video izlersen kafan allak bullak olur girip 50 tane save açıp bütün eşyaların mantığnı kavrayana kadar evden çıkıp jumpscare yiyp ölerek öğrenmen gerek.

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
ozan başaran
yeniysen hırsız olarak başla ve ne olursa olsun hep eğilerek hareket et tek bildiğim şey bu

Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Ares Blackrosa
7 Days to Die oynamanı da öneririm sistemin iyiyse, o da güzel oyundur ama optimizasyon sorunları var biraz.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Yusuf Kaplan
Merhabalar uzun zamandır bu oyunu denemek istiyordum fakat çok zor gibi gözüküyor birde çok fazla tekrara sararacak gibi gözüküyor bu yüzden almakta çekiniyorum şöyle uzun saatler oynanacak bir oyuna benziyor teması da ilgimi çekiyor oynayan varsa deneyimini söyleyebilir mi malum yaz indirimi sepet yaptım bu oyunu da katmak istiyorum
Bu oyunda online var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Ares Blackrosa
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,565
Üyeler