Neler Yeni

Protein tozu, kreatin veya vitamin kullanmadan doğal olarak vucüt yapılır mı?

martinezx

80+
Selam arkadaşlar, protein tozu, kreatin veya vitamin, streoid kullanmadan doğal olarak sadece iyi beslenme ile estetik diyeceğimiz vucüt yapılır mı? Aşağıdaki resimdeki gibi ve ortalama ne kadar sürede olur haftada 3 gidip fullbody yapıyorum 186 boy 89 kiloyum.
Sporda yeniyim öğrenmeye çalışıyorum yanlışım varsa düzetlirseniz sevinirim.

15147320852.png

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,735
İsim
Gtx 1090Tİ
Selam arkadaşlar, protein tozu, kreatin veya vitamin, streoid kullanmadan doğal olarak sadece iyi beslenme ile estetik diyeceğimiz vucüt yapılır mı? Aşağıdaki resimdeki gibi ve ortalama ne kadar sürede olur haftada 3 gidip fullbody yapıyorum 186 boy 89 kiloyum.

15147320852.png
Protein tozu,Kreatin,vitamin doğallığa etki eden şeyler değil zaten

Ferhat61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ferhat Özkanca
Kreatinin Dışarda Vucuda Girmesi Zor Belli Besinlerde Çok Az Bulunur ve Haftada 4 veya 5 Güne Çıkarırsan Gelişimin Daha İyi Olur. Ayrıca Beslenme Ve Uyku Çok Önemli

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,407
İsim
Olcay akbulut
protein tozu, kreatin veya vitamin gibi şeyler supplementtir hocam, yediğiniz gıdalarında içinde olan doğal şeylerdir

VorleN

80+ Silver

15147320852.png
Haftada 4 veya 5 gün gitmeye çalış bu iş süreklilik işi fullbody yerine bölgesel antrenman yap beslenmek bana kalırsa antrenmandan daha zor boyunla kilon dengeli ancak şuan yağlısındır düşündüğüm kadarıyla bi definasyona gir 78'e kadar falan düş yağ oranın düşsün sonra clean bulk ile geri çık 83-85 civarına 10 numara vücut yaparsın genetiğinde iyi ise tozsuz iğnesiz.

Shaco

80+ Bronze
Yavaş ve maliyetli olur. Yanlış hatırlamıyorsam 1 kilo kırmızı ette 4gr kreatin var mesela. Destek olarak kullandıkça supp alabilirsin çok rahat. Almama nedenini bilmiyorum ama çok sabırlı,disiplin ve lira sahibi olman lazım. Ayrıca takviye almadan da bi yere kadar ilerlersin bilgin olsun. Fotoğrafını attığın kişide aman aman bi'şey yok onu başabilirsin.

martinezx

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Haftada 4 veya 5 gün gitmeye çalış bu iş süreklilik işi fullbody yerine bölgesel antrenman yap beslenmek bana kalırsa antrenmandan daha zor boyunla kilon dengeli ancak şuan yağlısındır düşündüğüm kadarıyla bi definasyona gir 78'e kadar falan düş yağ oranın düşsün sonra clean bulk ile geri çık 83-85 civarına 10 numara vücut yaparsın genetiğinde iyi ise tozsuz iğnesiz.
hocam ben yeniyimde sporda definasyon kilo vermek sanırım nasıl yapabilirim definasyonu

ottoyusuf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
YUSUF GÜL
Eğer alman gereken günlük protein miktarını alırsan çok daha iyisini bile elde edebilirsin.
Sürdürülebilir bir diyet ve iyi düzenlenmis bir antrenman programı ile 3 ay daki değişim bile tatmin eder seni.

Shaco

80+ Bronze
hocam ben yeniyimde sporda definasyon kilo vermek sanırım nasıl yapabilirim definasyonu
Kalori açığı oluşturman lazım.Onu da günlük kalori ihtiyacını hesaplayıp daha azını alarak yapacaksın.Çok yeniysen hemen girme bu konulara spora git gel disiplin oluşsun.Şuan ki halinin fotoğrafını çek 2 ay sonra yine çek. Sonrasından makro hesaplamalara girersin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,109
Üyeler
155,517
Son üye
Versetwo2
Top Bottom