Neler Yeni

Protein tozu onerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
crazy
besin olsun dersen 10-12 kg tavuk göğsü
ille de whey için kreatinli olsun dersen hardline 3 matrix
glutaminli olsun dersen scitec
opsiyonel supplementlerin kendi wheyi yada bigjoy, tabi diğer 2 liye göre çok esprisi yok

duayen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Attila Timur
hardline kurabiye aromalı tavsiye ederim çikolata aromalıdan biraz peynir altı tadı geliyor (çilek, muz uzun süreli bayıyor)

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Arif
hardline kurabiye aromalı tavsiye ederim çikolata aromalıdan biraz peynir altı tadı geliyor (çilek, muz uzun süreli bayıyor)
Kurabiyeli dediğinizin aksine benim 1 ayda midemi bulandırdı hocam. Çikolatalı dan da hiç dediğiniz gibi bir tad alamadım. Bence baymak istenilmiyorsa her ürünün çikolatalısı en sağlam olanı oluyor.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,168
İsim
Emre siyah
gym10 ile bunu
veya bunu alabilirsin

Mercy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
deniz sezer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
besin olsun dersen 10-12 kg tavuk göğsü
ille de whey için kreatinli olsun dersen hardline 3 matrix
glutaminli olsun dersen scitec
opsiyonel supplementlerin kendi wheyi yada bigjoy, tabi diğer 2 liye göre çok esprisi yok
gym10 ile bunu
veya bunu alabilirsin
100 gr yulaf 200 300 gram tavuk gogsu 5 haslanmis yumurta fit bir fizik istiyorum az biraz karin kasi duz olsasa olur birazda goguslerin sismesini yukarda saydigim besinlerle mumkun mu bu cok bi kas kutlesi istemiyorum 80 100 gr arasi bi protein oluyo gunluk protein tozu sart mi sizce

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,168
İsim
Emre siyah
100 gr yulaf 200 300 gram tavuk gogsu 5 haslanmis yumurta fit bir fizik istiyorum az biraz karin kasi duz olsasa olur birazda goguslerin sismesini yukarda saydigim besinlerle mumkun mu bu cok bi kas kutlesi istemiyorum 80 100 gr arasi bi protein oluyo gunluk protein tozu sart mi sizce
gün içerisinde 80-120 arası alabiliyorsan gerek yok protein tozuna yağ oranın azaltıp ağırlık çalıışmalısın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,696
Üyeler
155,612
Son üye
tolgacengoo
Top Bottom