Neler Yeni

Protein ve Gainer Öneri

Cann01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Can
Merhabalar geçenlerde nasıl kullanmam gerektiğini sormuştum bir şeyler oluştu kafamda teşkkürler tekrardan.

Ben de buna istinaden gidip bir tane mağaza yetkilisine sordum protein ocean önerdiler var mı sizde diye?
Protein oceanı gömdü baya ve mustang whey falan önerdi. Ayrıca gainer kullanacaksam whey protein kullanmamın gereksiz oldugunu söyledi.

Önerdiği şey 5kg Sportica nutrituon gainer ve DNA nutrituon creatin.

Öncelikle ben creatin tam olarak ne işe yarar bilmiyorum. Günlük yiyebildiğim kadar yemeğe çalışıyorum ancak öğun arasında gainer alırım spordan sonra da whey alırım diyordum.

Benim durumumda biri için sizce doğru ürün ne olur bilgiiz var mıdır?

Ayrıca markalar hakkında ne düşünüyorsunuz inanın hiç bilmiyorum hangi ürünün hangi markası iyi veya kötü diye.

Kilo: 60kg
boy: 1.76

Kilo almak istiyorum evet ama gainer tüketmek yağlanma yapar mı bilmiyorum ve vücüt olarak gelişmek istiyorum kilo alırken.

Önerileriniz var ise lütfen paylaşın.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Muhammed emin efe
Merhabalar geçenlerde nasıl kullanmam gerektiğini sormuştum bir şeyler oluştu kafamda teşkkürler tekrardan.

Ben de buna istinaden gidip bir tane mağaza yetkilisine sordum protein ocean önerdiler var mı sizde diye?
Protein oceanı gömdü baya ve mustang whey falan önerdi. Ayrıca gainer kullanacaksam whey protein kullanmamın gereksiz oldugunu söyledi.

Öncelikle ben creatin tam olarak ne işe yarar bilmiyorum. Günlük yiyebildiğim kadar yemeğe çalışıyorum ancak öğun arasında gainer alırım spordan sonra da whey alırım diyordum.

Ayrıca markalar hakkında ne düşünüyorsunuz inanın hiç bilmiyorum hangi ürünün hangi markası iyi veya kötü diye.

Kilo almak istiyorum evet ama gainer tüketmek yağlanma yapar mı bilmiyorum ve vücüt olarak gelişmek istiyorum kilo alırken.

Gainer güzel bir markadan almazsan yağlanma yapar. Onun dışında gainer içinde whey olduğu için ilave almana gerek yok yeteri kadar protein alıyorsan. Creatin ve gainer içebilirsin. Bu saçma markalardan alacaksan hiç alma. Bu parayı yemeğe yatır daha verimli olur. Alacaksan düzgün markalardan al. Bigjoy, Hıq vb. İthalleri saymadım bile çok pahalı çünkü.

Cann01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gainer için hardline var aşağıdaki hakkında ne düşünüyorsun iyi midir?

Bir de creatinde bir sürü marka var hangisini seçmem gerekiyor?

Kaliteli ama pahalı dediğin markalar nedir bütçem var böyle abartılacak kadar pahalı değilse alabilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gainer güzel bir markadan almazsan yağlanma yapar. Onun dışında gainer içinde whey olduğu için ilave almana gerek yok yeteri kadar protein alıyorsan. Creatin ve gainer içebilirsin. Bu saçma markalardan alacaksan hiç alma. Bu parayı yemeğe yatır daha verimli olur. Alacaksan düzgün markalardan al. Bigjoy, Hıq vb. İthalleri saymadım bile çok pahalı çünkü.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Muhammed emin efe
Gainer için hardline var aşağıdaki hakkında ne düşünüyorsun iyi midir?

Bir de creatinde bir sürü marka var hangisini seçmem gerekiyor?

Kaliteli ama pahalı dediğin markalar nedir bütçem var böyle abartılacak kadar pahalı değilse alabilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:
Bana kalırsa bütçen çok yoksa. Bu iki ürünü al. Ama kendi firmalarından al direkt diğer firmalarda Allah bilir tarihi geçmesine ne kadar kalmış. Ürüün nasıl yerde muhafaza etmişler bilemezsin.
1 ay götürür bunlar. Creatin 3 gr yeterli günlük. 5 gram falan alma.

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Ahmet Deniz

önerdiği gaineri ilk defa duydum ve içeriğini bulamadım, creatin olarakta çok marka fark etmez bizim spor salonun sahibi dna marka creatini 400tl demişti ben kullanmadım ama kullanan çok gördüm bende şu an protein ocean creatin kullanıyorum etkisi güzel ve hesaplı.
creatini çok güzel anlatmış yazmak isterdim ama bı tık üşendim burdan bakabilirsin
gainerin içindeki şeker oranına bak çok yüksek olmasın ne kadar az olursa senin için daha iyi daha temiz bir şekilde büyüyebilirsin hiq güzeldi arkadaşım kullandı ayda 6-7 kilo almıştı ama baya sağlam yemek yiyordu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,623
Üyeler
140,675
Son üye
NovaNex
Top Bottom