Neler Yeni

PS+ 3 aylık mı 1 yıllık mı?

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
PS+ almayı düşünüyorum, normalde şu 2-3 ay oyunla işim olacak ama almışken senelik mı alsam diye de düşünmedim değil. Alt paket için 3 aylık 165TL senelik de 400TL şuan.

Fiyatlara senelerdir zam gelmiyor acaba GamePass ile beraber buna da zam gelir mi?

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,oyunlar,diziler
senelik almanızı öneririm zam gelirse bile kurtarmış olursunuz kendınızı

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,369
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
PS+ almayı düşünüyorum, normalde şu 2-3 ay oyunla işim olacak ama almışken senelik mı alsam diye de düşünmedim değil. Alt paket için 3 aylık 165TL senelik de 400TL şuan.

Fiyatlara senelerdir zam gelmiyor acaba GamePass ile beraber buna da zam gelir mi?
Gelebilir ben de hep 3 aylık alıyordum bu sefer 1 yıllık alacağım belli olmaz bu ülkede her şeye zam geliyor doların durumu da malum ortada bu gidişle temmuza kadar 30 TL'yi görecek sonuç da seçimi HIRSIZLAR İKTİDARI kazandığı için her şey bir önceki halinden daha kötü olacak orası garanti bu yüzden 1 yıllık almanızı tavsiye ediyorum ben.

Sparshtum

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ahmet Soylu
İlgilendiği Kategoriler
Masaüstü pc
Hocam mutlaka zam gelir. Eğer birkaç ay boyunca kullanacaksanız 1 yıl çok daha mantıklı bence.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gelebilir ben de hep 3 aylık alıyordum bu sefer 1 yıllık alacağım belli olmaz bu ülkede her şeye zam geliyor doların durumu da malum ortada bu gidişle temmuza kadar 30 TL'yi görecek sonuç da seçimi HIRSIZLAR İKTİDARI kazandığı için her şey bir önceki halinden daha kötü olacak orası garanti bu yüzden 1 yıllık almanızı tavsiye ediyorum ben.
Ben de genelde kışın indirimde yıllık alıp sadece yazın oynuyordum, kışın da yıl boyu aylık oyun topluyordum, bu sefer ya indirim gelmedi ya da ben yakalayamadım. Hazır yaz gelmişken 3 aylık yeter aslında ama zam gelirse bu benim son alırım olur o yüzden yıllık da mantıklı geliyor.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,110
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess

yıllık alın hocam

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,110
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Ben bunda alt paket alsam sonradan üst paket yapılıyor mu? Mesela yıllık alsam son 1 ay kala üyeliği en üst paket yapsam ucuza olur mu?
yapılır büyük ihtimalle ama ucuz olacağını tahmin etmiyorum. Kesin bilmiyorum bilen biri varsa öğrenmiş oluruz

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yapılır büyük ihtimalle ama ucuz olacağını tahmin etmiyorum. Kesin bilmiyorum bilen biri varsa öğrenmiş oluruz
Geçen sene bu üç paketli sistem ilk çıktığında bitmesine 2 ay kalmış senelik PS+ vardı, 30 lira farkla Essential paketi Deluxe ye çevirmişti, yine öyle yaparsa iyi.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Yıllık aldım. Yükseltme konusunda da aradaki normal fiyat farkını istiyor gün geçtikçe o fiyat doğal olarak düşecek.

Top Bottom