Neler Yeni

Ps 5 en uygun nasıl alırım

ArdaTrqt

80+
Ps5 almayı düşünüyorum tr garantili peşin fiyatına yakın 6 üzeri taksit yapan yer var mı bildiğiniz bide ps 5 pro ortalama kaç TL'ye çıkar

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Emre Turan
Ps5 almayı düşünüyorum tr garantili peşin fiyatına yakın 6 üzeri taksit yapan yer var mı bildiğiniz bide ps 5 pro ortalama kaç TL'ye çıkar
şu an şokta slim 1 tb digitali 21499 6 taksit peşin fiyatına yapıyor iyi fırsat alınır bence cepte şoktan alınıyor mobilden veya internet sitesinden

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Batın Köse
şu an şokta slim 1 tb digitali 21499 6 taksit peşin fiyatına yapıyor iyi fırsat alınır bence cepte şoktan alınıyor mobilden veya internet sitesinden
kanka galiba bu Sony garantili değil ama yine sorun olucağını sanmıyorum nede olsa kurumsal firmalar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gta 6 için pro yu bekleyim diyorum slim almam gibi
eğer şoktaki Sony garantili ise direk kaçırmadan al çok iyi fiyat playstatiounun önerilen fiyatı 29k mı ne

asko56

80+ Silver
türkiyede sony cihazlarının resmi garnatisi yok boşa resmi garantili adı altında 30 bin tl verme gir italatcı garnatili silim al geç 20 k ya

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Muhammet
Sahibinden üzerinden sıfır bakabilirsin. Yurt dışından getirenler var, ancak iyi seç.

Top Bottom