Neler Yeni

PS3 RSX çok sıcak çalışıyor.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

SaFKaN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ali
Daha bu gün Arctic mx 4 ile termal macun yenilemesi yaptım. Cpu bayağı dindi max 63 gördü 1 saat sonunda ama ne ayaksa rsx 70 in üzerine çıktı durdu. Makina süper slim. Rsx e bir tane bakır boru geliyor çipe direk temas ediyor. Normalde daha iyi soğutması lazım. Neden sizce bu? Teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ahmet Mete Yaşar
Ben PC Kullanıcısıyım Foserst Ultra da 2 saat sonra 75 görüyor sıcaklıklar normal duruyor endişe etmene gerek yok.

Cruslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Emre Öztürk
Ben Sıcaklık değerleri diye konu açmıştım. Rsx sıcak diye gine konu açmıştım çift konudan 1 hafta🤦😒
Malum yerin en altında "Bize Ulaşın" tuşu var. Oradan farklı konular olduğunu bildir.

SaFKaN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Malum yerin en altında "Bize Ulaşın" tuşu var. Oradan farklı konular olduğunu bildir.
Daha çok "Update" tipinde bi konu olduğunu yazdım. Banımı kaldırabilir misiniz diye ricada bulundum. Inşallah kaldırırlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Psx place de çözdüm sorunu bu arada guzel forum orasida. PlayStation ile sorum yaşayanlar için.

Cruslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Emre Öztürk
Daha çok "Update" tipinde bi konu olduğunu yazdım. Banımı kaldırabilir misiniz diye ricada bulundum. Inşallah kaldırırlar.

Psx place de çözdüm sorunu bu arada guzel forum orasida. PlayStation ile sorum yaşayanlar için.
Psx place ps hackerlerinin doluştuğu yer. Multimanı heni yapan adamların mekanı ora.

SaFKaN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ali
@Cruslan rap dosyaları var onları indirmem lazım demi? Sonra exdata olarak atacağım multiman dan konsola.

Cruslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Emre Öztürk

SaFKaN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ali
Tamam kanka eyvallah. Online gircem sen karşıma çıkarsın diye korkuyorum.

🤣

Cruslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Emre Öztürk
Tamam kanka eyvallah. Online gircem sen karşıma çıkarsın diye korkuyorum.

🤣
Konsolu internete bağlarsanız ban yemezsiniz. Sadece PSN'ye girerseniz ban yeme ihtimaliniz var.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom