Neler Yeni

PS4 açma tuşu çalışmıyor!

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burak Arslan
Merhaba. Acayip bir çıkmazdayım. Geçenlerde PS4 kolunu telefona bağladım haliyle PS4 bağlantısı kesildi. Bağlantı kurmam için PS4'ü açmam lazım ama açma tuşu bozuk. Açmak için CD takılıyor ama PS4'ün içinde CD takılı ve CD çıkarma tuşu da bozuk. CD'yi çıkarmak için bir vida var. Onu çevirince açılıyor. Ama o vida çürük(dönmüyor). PS4'ü nasıl açacağım?

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Merhaba. Acayip bir çıkmazdayım. Geçenlerde PS4 kolunu telefona bağladım haliyle PS4 bağlantısı kesildi. Bağlantı kurmam için PS4'ü açmam lazım ama açma tuşu bozuk. Açmak için CD takılıyor ama PS4'ün içinde CD takılı ve CD çıkarma tuşu da bozuk. CD'yi çıkarmak için bir vida var. Onu çevirince açılıyor. Ama o vida çürük(dönmüyor). PS4'ü nasıl açacağım?
O Makina nasıl hala oyun oynatıyor? İçinden geçmişsin aletin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ahmet Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
PlayStation ve Bilgisayar Teknik Servis, Windows Developer, Cisco, Phyton, Yapay Zeka, Bilişim Sistemleri Yazılım ve Donanım Teknik Servis
Cihazın kapak kısmını çıkartıp on off ve dvd butonlarını kontrol edin. Kapak üzerindeki metaller hasarlı ise oradaki bakır rengindeki noktadan açabilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,037
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom