Neler Yeni

Ps4 almayı düşünüyorum fakat oyunlara bu kadar para vermek istemiyorum.

salatalık turşusu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
412
İsim
Aybar Adlığ
Arkadaşlar ikinci el ps4 almayı düşünüyorum. Açıkçası pek bilgim yok. Ps4 pro mu almalıyım hangi modeli almalıyım bilmiyorum. Ayrıca oyun fiyatlarına baktığımda steam'den aldığım fiyatların kat kat fazlası. Ps2 vardı bende konsol oyunlarının pahalılığını anlayabiliyorum o yüzden, ama 2 oyuna 400 500 lira vermek istemiyorum. Bunun bir çözümü var mı? Konsol sahipleri siz neler yapıyorsunuz? Korsan mı yoksa oyun servisleri mi alıyorsunuz?

En İyi Cevap
Arkadaşlar ikinci el ps4 almayı düşünüyorum. Açıkçası pek bilgim yok. Ps4 pro mu almalıyım hangi modeli almalıyım bilmiyorum. Ayrıca oyun fiyatlarına baktığımda steam'den aldığım fiyatların kat kat fazlası. Ps2 vardı bende konsol oyunlarının pahalılığını anlayabiliyorum o yüzden, ama 2 oyuna 400 500 lira vermek istemiyorum. Bunun bir çözümü var mı? Konsol sahipleri siz neler yapıyorsunuz? Korsan mı yoksa oyun servisleri mi alıyorsunuz?
Yeni oyunları kastediyorsan evet oyunlar pahalı fakat şu ana kadar çıkmış oyunlar (GoW, TLoU, Spiderman vs) 100-150TL seviyesinde bulunabiliyor. Ucuz değil evet ama gayet normal bir fiyat, alınamayacak gibi değil.

Eğer oyuna verecek paran cidden az ise:

•Oyunlarını başkalarıyla takas ederek...

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,254
İsim
Kaan
takas yapıyorlar genelde mesela bi oyunu bitiriyosun başka birinden istediğin oyunu alıp kendininkini ona veriyosun

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Aynen bende senin gibi arada kaldım ama korsan her ne kadar oyunlar ücretsiz ve cazip gelse de orijinal almak lazım çünkü bir arkadaşımın PS 4 hiçbir sebep yokken kapandı bir daha açılmadı format atarak düzeltti korsan PS 4'dü ama oyunlarda çok pahalı haklısınız.

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
Şu an bahar indirimi var oyun fiyatları güzel düştü ps store da

salatalık turşusu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
412
İsim
Aybar Adlığ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şu an bahar indirimi var oyun fiyatları güzel düştü ps store da
Ona rağmen çok pahalıdır hala fiyatlar. Steam'den büyük indirimlerle oyun almaya alışmış 10 12 yıldır pc kullanan birine konsol oyunlarını satın almak zulüm gibi gelir.

salatalık turşusu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
412
İsim
Aybar Adlığ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
takas yapıyorlar genelde mesela bi oyunu bitiriyosun başka birinden istediğin oyunu alıp kendininkini ona veriyosun
Takas, kardeşlik veya indirim bekleme gibi yöntemler ile oyunları yarı fiyatına veya daha ucuza yasal bir şekilde getirebilirsiniz.
Takasla uğraşmak pek istemiyorum ve oyunlara da sahip olmak istiyorum. En mantıklı yok dijital olarak indirimle satın almak sanırım.

saleRan

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Yukarıdaki akadaşın da dediği gibi PSN kardeşliği diye bir özellik var onu kullanabilirsiniz.

salatalık turşusu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
412
İsim
Aybar Adlığ
Aynen bende senin gibi arada kaldım ama korsan her ne kadar oyunlar ücretsiz ve cazip gelse de orijinal almak lazım çünkü bir arkadaşımın PS 4 hiçbir sebep yokken kapandı bir daha açılmadı format atarak düzeltti korsan PS 4'dü ama oyunlarda çok pahalı haklısınız.
Sebebi korsan kullanması mı diyorsunuz? Vay be hiç öyle düşünmemiştim. Açıkçası korsan mantıklı geliyordu 2.eli 3k civarlarında zaten 5 oyun alsam tanesi indirimle 100'e gelse 500 lira yani şöyle steam kütüphanemin çeyreğini yapmaya kalksam konsol fiyatına gelecek. Onu da istemiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yukarıdaki akadaşın da dediği gibi PSN kardeşliği diye bir özellik var onu kullanabilirsiniz.

O nasıl bir şey acaba?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Takas, kardeşlik veya indirim bekleme gibi yöntemler ile oyunları yarı fiyatına veya daha ucuza yasal bir şekilde getirebilirsiniz.
Kardeşlik nasıl bir şey acaba?

Top Bottom