Neler Yeni

Ps4 dualshock controller beyaz ışık sorunu

Shaduel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Özgür Ercil
Arkadaşlar ps4 pro için dualshock 4 kolu aldık 2.el ama adam sanırım Bluetooth modunda kullanmış şimdi kendi cihazıma baglayamiyorum beyaz ışık yanıp sönüyor nasıl çözebilirim bu sorunu bilgisi olan var mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
crazy
beyaz ışığı ilk defa duydum sahte kol olmasın, orijinal kolda beyaz uyarı yok diye biliyorum, usb ile takarsın ps ye, ps tuşuna basarsın algılar, sonra usb yi çıkarırsın oto bağlı kalır

Shaduel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Özgür Ercil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
beyaz ışığı ilk defa duydum sahte kol olmasın, orijinal kolda beyaz uyarı yok diye biliyorum, usb ile takarsın ps ye, ps tuşuna basarsın algılar, sonra usb yi çıkarırsın oto bağlı kalır
Vallahi hiç bi fikrim yok sahteyse de bire bir yapmışlardır şüphelenmedim çünkü arkasındaki seri numarasına kadar vardı. Beyaz isik yanıp sönüyor sanırım bluetooth cihazı arıyor ama kabloyla bile denedim normal şekilde bağlanması ps ye

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
Onur
Beyaz ışık yanar bu sahte olduğu anlamına gelmez.

orjinal kablo ile bağlamayı deneyin
olmaz ise kolun arkasında l2 yanındaydı sanırım orda ufak bir delik var kolu resetleyin sonra tekrardan deneyin bağlanmayı

Shaduel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Özgür Ercil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Beyaz ışık yanar bu sahte olduğu anlamına gelmez.

orjinal kablo ile bağlamayı deneyin
olmaz ise kolun arkasında l2 yanındaydı sanırım orda ufak bir delik var kolu resetleyin sonra tekrardan deneyin bağlanmayı
Hocam orijinal kablo yok elimde farklı bir kablo var resetlemeyi denedim ama işe yaramadı ne yapmam lazım

Top Bottom