Neler Yeni

Ps4 garanti hakkinda kararsiz kaldim

Ps4 slim 2 yil garanti vs ps4 pro garantisiz

• Oy kullanan toplam üye
    16

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Merhaba ps4 slim veya ps4 pro alıcam garanti arasinda kaldim slim alirsam 2 yıl sony garantisi var pro almak istesem üretilmediği için ithalatçi garantisi var bir nevi garantisi yok yani son cuh olucaği için kronik bir sıkıntısı olmaz ama bu cihazi sony desteğini kesene kadar kullanicam belki 4 5 yıl fiyat bakimindan pro 4000 bin tl slim 3 oyunuyla beraber 3550 tl ye bulunabiliyor arada 450 tl fark var bu parayla 6 7 tane oyun alabilirim çok kararsiz kaldim açikcasi 4k tv yok ama 60 fps güzel duruyo.+ daha güzel grafikler cihaza güzel davranicam benle ilgili bir sorun olmaz ama cihaz bozulurmu :( ayrıyetten donanim arşivi forumunda çok az ps4 konusu açiliyo ps4 hakkinda bilgi alabiliceğim bir yer önerir misiniz? objektif yorum yaparsaniz sevinirim maddeleri göz önünde bulundurarak

bostrin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Berat Hamza Abakay
Steam
bostrin
Discord
beNdax#0874
Ben slim alırdım Sony garantisi yüzünden

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Ben Slim almanızı öneririm. İthalatçı garanti demek "garantisi benim kardeşim" demekle aynı şey. Ayrıca slim kasa ilk çıkan PS4'ün sorunları giderilmiş hali. Yani kronik herhangi bir sorunu yok. Pro ile arasındaki en spesifik fark 4k olması. Eğer 4k televizyonun yoksa ve 4k oynama takıntım yok 1080p bana yetiyor gözüm doyuyor diyorsan Slim al.

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben Slim almanızı öneririm. İthalatçı garanti demek "garantisi benim kardeşim" demekle aynı şey. Ayrıca slim kasa ilk çıkan PS4'ün sorunları giderilmiş hali. Yani kronik herhangi bir sorunu yok. Pro ile arasındaki en spesifik fark 4k olması. Eğer 4k televizyonun yoksa ve 4k oynama takıntım yok 1080p bana yetiyor gözüm doyuyor diyorsan Slim al.
Aklimda slim var ama bazi oyunlarda sabit 30 verememesi kötü ( the last of us remastered 60 fps veriyo o bile yeter :) ) youtube da videolara baktigimda 60 fps güzel duruyo ama aradaki farkla 6 7 oyun alabilmekte güzel kararsizim valla

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
PS4 Pro dan yana Kullaniyorum oyumu Ps5 de çıkmışken slim yetersiz kalabilir
Merhaba ps4 slim veya ps4 pro alıcam garanti arasinda kaldim slim alirsam 2 yıl sony garantisi var pro almak istesem üretilmediği için ithalatçi garantisi var bir nevi garantisi yok yani son cuh olucaği için kronik bir sıkıntısı olmaz ama bu cihazi sony desteğini kesene kadar kullanicam belki 4 5 yıl fiyat bakimindan pro 4000 bin TL slim 3 oyunuyla beraber 3550 TL ye bulunabiliyor arada 450 TL fark var bu parayla 6 7 tane oyun alabilirim çok kararsiz kaldim açikcasi 4k tv yok ama 60 fps güzel duruyo.+ daha güzel grafikler cihaza güzel davranicam benle ilgili bir sorun olmaz ama cihaz bozulurmu :( ayrıyetten donanim arşivi forumunda çok az ps4 konusu açiliyo ps4 hakkinda bilgi alabiliceğim bir yer önerir misiniz? objektif yorum yaparsaniz sevinirim maddeleri göz önünde bulundurarak

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
PS4 Pro dan yana Kullaniyorum oyumu Ps5 de çıkmışken slim yetersiz kalabilir
Yorumlariniz beni dahada çok kararsiz birakti :) 2 yil garanti + 6 7 oyunmu yoksa daha akici ve daha güzel grafikli oyunlarmi kararsizlik :(

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Ps5 çıktı diye PS4 oyunları bozulmuyor konu ps5 değil.
Fikrimi beyan ettim hocam orda demek istediğim ps5 çıkması değil daha güçlü cihazlar varken slim ileride eksik kalır

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Fikrimi beyan ettim hocam orda demek istediğim ps5 çıkması değil daha güçlü cihazlar varken slim ileride eksik kalır
Bence PS de ex oyunlar olmasa Xbox series s alıcaksın bir de gamepass aldin mı 3,5k paraya 8k sistem toplamışsin gibi oyun oynayacaksın.

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Bence PS de ex oyunlar olmasa Xbox series s alıcaksın bir de gamepass aldin mı 3,5k paraya 8k sistem toplamışsin gibi oyun oynayacaksın.
Kamina ps4 pronun ömrü ne kadardir ragnarok gelirmi

Top Bottom