Neler Yeni

PS4 ile 5700 XT Sistem Takas Edilir Mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Bedirhan
Merhaba elimde PS4 slim var. Adama yazdım takas olur mu diye olur dedi. Benim merak ettiğim şu, rx 5700 xt 8 GB bir kart değil mi? İlanda 6 GB yazıyor sizce dolandırıcı mı? Ayrıca 5700 xt güzel kart mi çok sorun çıkarır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır sistem araştırmayı ve önermeyi çok seviyorum.
Instagram
Emirkanyvs
Merhaba elimde PS4 slim var. Adama yazdım takas olur mu diye olur dedi. Benim merak ettiğim şu, rx 5700 xt 8 GB bir kart değil mi? İlanda 6 GB yazıyor sizce dolandırıcı mı? Ayrıca 5700 xt güzel kart mi çok sorun çıkarır mı?
Bence kötü bir takas olur. Çünkü Amd'nin 6000 serisi altı kartlarında sıkıntı yaşayanlar çok fazla. Wattman hatası alıyorlar bilgisayardan tiskinirsin eğer öle bi hata alır isen.

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
ozan başaran
yani pekte iyi değil hocam kart güzel f/p bir kart ama sistemin geri kalanı ps4 ile takasa değmez

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,575
İsim
.
Bence kötü bir takas olur. Çünkü Amd'nin 6000 serisi altı kartlarında sıkıntı yaşayanlar çok fazla. Wattman hatası alıyorlar bilgisayardan tiskinirsin eğer öle bi hata alır isen.
yani pekte iyi değil hocam kart güzel f/p bir kart ama sistemin geri kalanı ps4 ile takasa değmez
Kesinlikle takas ederdim biraz pis görünüyor verirsin bilgisayarcıya tertemiz yaparlar.
PS4 ile kesinlikle takasa değer çoğu oyunu ultra +60Fps oynarsın kaçırma bunu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Bedirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kesinlikle takas ederdim biraz pis görünüyor verirsin bilgisayarcıya tertemiz yaparlar.
PS4 ile kesinlikle takasa değer çoğu oyunu ultra +60Fps oynarsın kaçırma bunu.
Ama ekran kartı normalde 8 GB değil mi ilanda 6 yazıyor yanlış mı yazmış acaba. Ve AMD driver sorunlu diyorlar.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,039
İsim
uwu
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Bedirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorunlu tabii ki AMD alınmamalı ama PS4 e göre PC çok daha cazip +144hz monitör de alabilirsen tadından yenmez hocam
Hocam şimdi bunu alayım mı? Ve ekran kartı 8 GB değil mi ona takıldım. Benim için çok önemli değil ama ilanda öyle yazıyor dolandırıcı mı acaba?

Kesinlikle takas edilir. Ps 4 bunun yanından geçmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam şimdi bunu alayım mı? Ve ekran kartı 8 GB değil mi ona takıldım. Benim için çok önemli değil ama ilanda öyle yazıyor dolandırıcı mı acaba?
Hocam gpu z fotoğrafı isteyin.

quistin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Fırat divitci
5700xt 1080p için gayet güzel bir ekran kartı. Daha önce kullandığim bir ekran kartı, ta siye ederim. Ver gitsin.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,575
İsim
.
Evet hocam 8GB 6gb değil.
Kesinlikle takas et şuan 1080P Ultrada çoğu oyunu oynatır bu sistem

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Bedirhan
Kesinlikle takas edilir. Ps 4 bunun yanından geçmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam gpu z fotoğrafı isteyin.
Hocam bu dolandırıcı büyük ihtimal. Gpu-z fotoğraf atar mısın dedim uğraşamam dedi. Bunun yerine ryzen 5 5500 GTX 1070 ile takas etsem. Şimdilik işimi görür gibi. İlerde değiştirebilirim. Takas edeyim mi sizce? Kutu fatura garanti var demiş takas olur dedi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,185
Üyeler
147,499
Son üye
IEMOI
Top Bottom