Neler Yeni

PS5 Alıcam ama Nerden alabilirim

Swazy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Buğra Yılmaz
PS5 Alıcam işe giricem 4ay çalışıp para birktiricem 18bin 19 bin cihaz kredi kartı nasıl alınır çünkü bütün bankalar en az 7bin limit yada 10bin limit koyuyor nasıl alabilirim pek bilgim yokta
bide arkadaşlar benim şöyle bi monitörüm var da https://www.hepsiburada.com/msi-opt...u-monitor-p-HBV00000S3L7E?magaza=GpnTeknoloji
HDMİ 2.0 destekliyor da daha sonra HDMİ 2.1 Alırım Akakçe Fiyatlara bakıyorum değişiyor mu diye
Bide arkadaşlar PS5 Normal Alıp PS5 PRO çıkınca Satayım yada Çalışıp PS5 PRO mu alayım Çünkü alırsam PS5 Normal alınca satmaya kıyamıyorum
Bende Xbox Series S Satmaya Kıyamıyorum Koleksiyon yaparım Herhalde

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,785
İsim
Oğuz Oğuz
PS5 Alıcam işe giricem 4ay çalışıp para birktiricem 18bin 19 bin cihaz kredi kartı nasıl alınır çünkü bütün bankalar en az 7bin limit yada 10bin limit koyuyor nasıl alabilirim pek bilgim yokta
bide arkadaşlar benim şöyle bi monitörüm var da https://www.hepsiburada.com/msi-opt...u-monitor-p-HBV00000S3L7E?magaza=GpnTeknoloji
HDMİ 2.0 destekliyor da daha sonra HDMİ 2.1 Alırım Akakçe Fiyatlara bakıyorum değişiyor mu diye
Bide arkadaşlar PS5 Normal Alıp PS5 PRO çıkınca Satayım yada Çalışıp PS5 PRO mu alayım Çünkü alırsam PS5 Normal alınca satmaya kıyamıyorum
Bende Xbox Series S Satmaya Kıyamıyorum Koleksiyon yaparım Herhalde
Valla dostum eğer nakit alacaksan parayı paparaya atıp alabilirsin veya encard alıp parayı oraya atabilirsiniz.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,785
İsim
Oğuz Oğuz

Swazy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Buğra Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

YURTSEVENGAMER

80+ Silver
Turuncu forumda stok takip ve bildirim konusu var orada stok gelince soyluyorlar. Ama 4 ay sonra bakin bence piyasa cok degisken.

Mortingen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Bob
Bankayı arayıp müşteri temsilcisine sor olmaz ise gidip keşi sayarak al.

Top Bottom