Neler Yeni

PS5 almak mantıklı mı , nereden alınır

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Mehmet Kerem
Merhaba arkadaşlar PS5 almayı düşünüyorum bilgisayarım zaten var sizce ps5 almak mantıklı mı ayrıca Türkiye de fiyatlar Hepsiburada gibi sitelerde bile 14K civarında en uygun fiyata nereden alabilirim, yurt dışından getirtme imkânım var mantıklı olur mu

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bence mantıklı değil PS oyundan başka işe yaramıyor bilgisayarda en azından bir çok iş yapma fırsatın oluyor bence PS 5 yerine MD 3 al, tabi yetişebilirsen : )

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Mehmet Kerem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence mantıklı değil PS oyundan başka işe yaramıyor bilgisayarda en azından bir çok iş yapma fırsatın oluyor bence PS 5 yerine MD 3 al, tabi yetişebilirsen : )
Dostum yorumun için teşekkür ederim ama yukarıya zaten bilgisayarım var yazmıştım DA2 sistemim var hâlen işimi çok iyi görüyor

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,451
İsim
Burak Doğan

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,451
İsim
Burak Doğan

Ilar

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar PS5 almayı düşünüyorum bilgisayarım zaten var sizce ps5 almak mantıklı mı ayrıca Türkiye de fiyatlar Hepsiburada gibi sitelerde bile 14K civarında en uygun fiyata nereden alabilirim, yurt dışından getirtme imkânım var mantıklı olur mu
Hem ekonomik hem de ps5 özel pek oyun, yani makineyi almak icin sabirsizlandigin oyun yoksa alma gerekte yok. Hic ps sahibi olmadıysan ve ps özel oyunlar oynamak istiyorsan 2. El ps4 alıp diger oyunlarda kutulu bir şekilde alıp oynayıp hevesini aldıktan sonra 200-300₺ zararla piyasaya geri satma imkanı var. Bence bu şekilde yapabilirsin.

knozhupgrade

80+ Bronze
Getirtebilirsen güzel olur. Getirtip sahibinden de satan da var. Bi göz atmanı tavsiye ederim.
Şahsi önerim: (Xbox Series S)

Ilar

80+ Bronze

kelomerosan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
467
İsim
Kerem Eldes
Adam zaten bilgisayarım var diyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz daha beklemen daha mantıklı olabilir. Yeni oyunlar 70 euro'dan satılıyor dolaysıyla alsan bile oyun oynaman kolay olmaz. Hem şu an exclusive ler çıkma aşamasında. Çıksınlar bi sonra bakarız.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,492
Üyeler
150,495
Son üye
muraufzlti
Top Bottom