Neler Yeni

PS5 dik mi durmalı yatay mı

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
dik durunca içindeki termal macun akıyor diye şikayetler vardı baya yatay kullanmanı öneririm
Bildiğim kadarıyla termal macun değil, sıvı metal. Termal macun akmaz. (çok kalitesiz değilse)

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Dikey kullanımda tam olarak güvenlik önlemi alınmadığından ötürü sıvı metalin akabilme ve kısa devreyle PS5'i kullanılamaz hâle getirebilme ihtimali var. Bu yüzden yatay olarak kullanmak gerekiyor her ne kadar görünüm açısından çirkin dursa da.

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
924
İsim
Furkan Görür
ben dikey tutuyorum

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ben dikey kullanıyorum. Bu dikey kullanmadan kaynaklı metal akma şeyisi internet efsanesiymiş.

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
Burak
10 serisinde bir kullanıcıda olmuştu fakat 11 ve 12 serisinde böyle bir şikayet görmedim açıkcası

Starlex

80+ Silver
Top Bottom