Neler Yeni

Ps5 dualsense alicam tavsiye lazım

wonk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Tufan Candemir
Arkadaşlar ps5 dualsense almak istiyorum PC de oynamak için ama satın alırken çok kararsız kaldım. İnternete baktığım zaman eurasia garantili ve ithalatçı garantili yazıyor hangisini alsam kararsız kaldım. Satan kişilerin yorumlarına baktığım zaman sürekli kötü yorumlar görüyorum nerden almamı önerirsiniz. Önerisi olan varsa yazabilir mi !!Arkadaşlar lütfen xbox kolu al demeyin sadece ps5 kolu almak istiyorum teşekkür ederim!!

Son düzenleme:

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,964
İsim
HBE
Arkadaşlar ps5 dualsense almak istiyorum PC de oynamak için ama satın alırken çok kararsız kaldım. İnternete baktığım zaman eurasia garantili ve ithalatçı garantili yazıyor hangisini alsam kararsız kaldım. Satan kişilerin yorumlarına baktığım zaman sürekli kötü yorumlar görüyorum nerden almamı önerirsiniz. Önerisi olan varsa yazabilir mi !!Arkadaşlar lütfen xbox kolu al demeyin sadece ps5 kolu almak istiyorum teşekkür ederim!!
İthalatçı dediği yurtdışından getirilmiş oluyor. Sony garantisinde değil. Aldığın yere götürüyorsun bir şey olursa.

Eurasia dediği Sony garantili oluyor. Eurasia almaya çalış.

wonk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Tufan Candemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İthalatçı dediği yurtdışından getirilmiş oluyor. Sony garantisinde değil. Aldığın yere götürüyorsun bir şey olursa.

Eurasia dediği Sony garantili oluyor. Eurasia almaya çalış.
Ya internetten bakıyorum 1 tane eurasia garantili bulamıyorum nerden bulacağım ben bunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,752
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular